На денешен ден на 15 мај 2017 година , Канал 5 започна со емитувањето на најгледаната и највлијателна политичка ТВ емисија „Само Вистина“
На денешен ден на 15 мај 2017 година , Канал 5 започна со емитувањето на најгледаната и највлијателна политичка ТВ емисија „Само Вистина“
ВО ЃОРЧЕ СЕ РАБОТИ ТУРБО: НОВ КРУЖЕН ТЕК ВО ВОЛКОВО, НОВИ УЛИЦИ ВО ДЕКСИОН И ДАМЕ ГРУЕВ, СЕ ЧИСТАТ КАНАЛИ...
ВО ЃОРЧЕ СЕ РАБОТИ ТУРБО: НОВ КРУЖЕН ТЕК ВО ВОЛКОВО, НОВИ УЛИЦИ ВО ДЕКСИОН И ДАМЕ ГРУЕВ, СЕ ЧИСТАТ КАНАЛИ...
ПОКАНА ЗА УЧЕСТВО ВО НАЈДОБРИОТ ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КОУЗОН КАМП И ВО 2021
ПОКАНА ЗА УЧЕСТВО ВО НАЈДОБРИОТ ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КОУЗОН КАМП И ВО 2021
ФОТО НА ДЕНОТ - СДСМ НИКОГАШ НЕ БИЛ ВОЛКУ МОЌЕН: ВЛАСТА ОД ЛОКАЛНО ПА ДО ЦЕНТРАЛНО НИВО ВО ЕДНА ФОТКА
ФОТО НА ДЕНОТ - СДСМ НИКОГАШ НЕ БИЛ ВОЛКУ МОЌЕН: ВЛАСТА ОД ЛОКАЛНО ПА ДО ЦЕНТРАЛНО НИВО ВО ЕДНА ФОТКА
ШУЌУР, КОНЕЧНО И ХИСТЕРИЧНИОТ САШО ТАСЕВСКИ ДА КАЖЕ НЕШТО ПАМЕТНО: ИЗРАЕЛ Е КРИВ, ГИ ДРЖАТ ПАЛЕСТИНЦИТЕ КАКО ГУЛАБИ ЗА ОТСТРЕЛ!
ШУЌУР, КОНЕЧНО И ХИСТЕРИЧНИОТ САШО ТАСЕВСКИ ДА КАЖЕ НЕШТО ПАМЕТНО: ИЗРАЕЛ Е КРИВ, ГИ ДРЖАТ ПАЛЕСТИНЦИТЕ КАКО ГУЛАБИ ЗА ОТСТРЕЛ!
ЕВЕ ЗОШТО ПЛАЧАТ ПО ТИТОВО ВРЕМЕ, ОСВЕН ШТО ТОГАШ БИЛЕ МЛАДИ СЕКАКО: Кога работникот беше господин...
ЕВЕ ЗОШТО ПЛАЧАТ ПО ТИТОВО ВРЕМЕ, ОСВЕН ШТО ТОГАШ БИЛЕ МЛАДИ СЕКАКО: Кога работникот беше господин...
(ВИДЕО) ДВЕ БАБИ ВМРОВКИ ОД ВЕЛЕС ИМ ГО ЗЕМАА ЛЕБОТ НА ФЧЕРАШНИ И ЗЕВЗЕКМАНИЈА: ДЕЦАТА НЕ СМЕАТ ДА УЧАТ ЗА КОМПЈУТЕРИ, ТОА Е ГОЛЕМО ЗЛО!
(ВИДЕО) ДВЕ БАБИ ВМРОВКИ ОД ВЕЛЕС ИМ ГО ЗЕМАА ЛЕБОТ НА ФЧЕРАШНИ И ЗЕВЗЕКМАНИЈА: ДЕЦАТА НЕ СМЕАТ ДА УЧАТ ЗА КОМПЈУТЕРИ, ТОА Е ГОЛЕМО ЗЛО!
(ВИДЕО) ТРАЈАНОВ: Не сум против легализацијата на градбите на сиромашните, се плашам дека законот ќе го искористат богаташи и криминалци
(ВИДЕО) ТРАЈАНОВ: Не сум против легализацијата на градбите на сиромашните, се плашам дека законот ќе го искористат богаташи и криминалци

ХАХА, КУРТОНИТЕ ВО ПАНИКА, ДОЗНАЛЕ ДЕКА ФРЧКОВСКИ ЌЕ БИДЕ УСТАВЕН СУДИЈА: ТОЈ НЕМА ОБРАЗОВАНИЕ НА ТЕМА УСТАВНО ПРАВО, А ЗАБОРАВААТ ДЕКА ТОЈ Е АВТОР НА УСТАВОТ?!?!

Куртоните во паника, откако со денови ја спинуваат јавноста и го свртуваат вниманието од епскиот пораз на ВМРО ДПМНЕ во собранието и во скандалот со Мијалков и три дена со црна пропаганда пукаат по професорот Фрчкоски и го преставуваат за своја голема победа што наводно спречиле тој да стане амбасадор, сега некој им шепнал дека Заев има намера професорот да го постави во уставниот суд и во таа паника смислиле нова причина за оцрнување кон професорот – немал образование по уставно право?!?!

Точно е дека професорот е доктор по меѓународно право, но куртоните забораваат да кажат дека професорот е автор на македонскиот устав, па ако некој добро го познава и на хартија и духот на уставот и што сакал уставотворецот сакал да каже е токму самиот уставотворец?!?!

Сироти куртони, не им е лесно, господ ги казнил да работат таква гадна професија да бранат на јавна сцена лузери, мафијаши, лопови, битанги, националисти, зликовци и притоа својата незавидна позиција мора да ја засилуваат со голема доза злоба, отров и човечка лошотија и расипаност, многу лажни вести и образ ѓон, гаден гаден живот, да не си им во кожа на овие монструми…

loading...

KissAnime kiss kiss anime: DARLING in the FRANXX (https://kissanimeonline.com/m/KeEK) Episode 24

AnimeFreak kiss x sis animefreak: Watch Kuroko's Basketball 2 Episode 21 (https://animefreak.ws/m/BEr/ep-21)