(ВИДЕО) ВАКВИТЕ ЛУЃЕ ДАВААТ НАДЕЖ ДЕКА ЕДЕН ДЕН СВЕТОТ ЌЕ БИДЕ ПОДОБРО МЕСТО ЗА ЖИВЕЕЊЕ
(ВИДЕО) ВАКВИТЕ ЛУЃЕ ДАВААТ НАДЕЖ ДЕКА ЕДЕН ДЕН СВЕТОТ ЌЕ БИДЕ ПОДОБРО МЕСТО ЗА ЖИВЕЕЊЕ
(ВИДЕО) Дива свиња уби ловџија во Неготино
(ВИДЕО) Дива свиња уби ловџија во Неготино
ИДИОТСКАТА ТЕЗА НА ВМРОВЦИТЕ: ХЕРОИН СЕ ПРАВИ ОД СОЛНА КИСЕЛИНА И АЦЕТОН КОИ ЧИНАТ 20 ДЕНАРИ ЗА ЛИТРО И НЕ ГОРАТ ПОД НИКАКВИ УСЛОВИ!
ИДИОТСКАТА ТЕЗА НА ВМРОВЦИТЕ: ХЕРОИН СЕ ПРАВИ ОД СОЛНА КИСЕЛИНА И АЦЕТОН КОИ ЧИНАТ 20 ДЕНАРИ ЗА ЛИТРО И НЕ ГОРАТ ПОД НИКАКВИ УСЛОВИ!
Џафери изрази сочувство за смртта на Пендаров
Џафери изрази сочувство за смртта на Пендаров
НОВА МАЈМУНАРИЈА НА ВМРОВЦИТЕ: ЛАЖЕН ПРОФИЛ НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧАШКА ШИРИ ОМРАЗА ЗА АВТОБУСКАТА НЕСРЕЌА ВО БУГАРИЈА
НОВА МАЈМУНАРИЈА НА ВМРОВЦИТЕ: ЛАЖЕН ПРОФИЛ НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧАШКА ШИРИ ОМРАЗА ЗА АВТОБУСКАТА НЕСРЕЌА ВО БУГАРИЈА
ОВОЈ ИСПАДНА МНОГУ СМЕШЕН ЧОВЕК: Екс министерот Хоџа јавно пиел кафе со Муса, ама мисли дека го следат и сликаат
ОВОЈ ИСПАДНА МНОГУ СМЕШЕН ЧОВЕК: Екс министерот Хоџа јавно пиел кафе со Муса, ама мисли дека го следат и сликаат
Беличанец: Заев затекна корумпирана партиска мафијашка држава на која и ја скрши кичмата
Беличанец: Заев затекна корумпирана партиска мафијашка држава на која и ја скрши кичмата
(ВИДЕО) Васев: Градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ не работат ништо, промовираат проекти на СДСМ и му служат само на Мицкоски
(ВИДЕО) Васев: Градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ не работат ништо, промовираат проекти на СДСМ и му служат само на Мицкоски

ХАХА, ЛИЧНАТА ОМРАЗА КОН ЗАЕВ И ГО ПОМАТИ УМОТ НА ЖЕНАВА, СДСМ 5 ГОДИНИ РЕДИ ПОБЕДИ ОНА НЕЗАДОВОЛНА – Куновска: Членството е преполовено, изборот на Заев не е демократизација на СДСМ

Личната омраза може да го помати умот на човека. Екс шефицата на СДСМ за град Скопје го обвини Заев дека се намалило членството на партијата, он бил диктатор во партијата иако дозволи човекот секој член да гласа лично наместо делегати и го обвинува дека лошо ја води партијата.

Некој треба да ја потсети Софија Куновска дека под водството на Зоран Заев, СДСМ сруши режим, доби премиер и тоа по втор пар, извршна власт и тоа по втор пат, 98% градоначалници, за прв пат градоначалник на Скопје и претседател на државата!

Што бара повеќе оваа жена од Зоран Заев, да победи и на Евровизија?! Можеби и тоа ќе му успее, ќе видиме!

Штета што оваа жена допрва ќе се полни со гнев и омраза, Заев ќе биде премиер уште долго а СДСМ ќе победува уште долго, жал да те фати за умислената скопска актерка.

loading...

Animepahe: Berserk Recap anime episode Full - Raw online free at https://animepahe.cc watch anime free

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz

Zoids Wild (Dub) (https://animefreak.ws/m/b59J) Episode 50

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

Cruzroja: http://www.cruzroja.es/creforumvolint_en/user/editDone/165873.page

Gogoanimelol doodlekit: https://gogoanimelol.doodlekit.com/