БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања

И ОВОЈ ЧОВЕК САКА ДА БИДЕ ПРЕМИЕР – АПАСИЕВ БЛУЕ СО ОТРОВНА АЛБАНОФОБИЈА: Го тера народот да не отвора врата затоа што пописот бил дел од процесот на Голема Албанија?!?!

Апасиев на медиумите и на социјалните мрежи овие денови вреска и блуе со отровна албанофобија, како воопшто човекот мисли со вакви ставови и вакво однесување еден ден да стане премиер?!?!

Зарем мисли дека во 2021-ва, 20 години по рамковниот договор, дека е можно некој да направи влада без алнбнански партии?!?!

Која албанска партија би коалицирала со ваква анти албанска будалетинка?! Замислете тој тврди дека пописот е дел од некаков таен заговор за голема Албанија?!?!

И ги тера своите фанови, симпатизери, членови на ЛЕВИЦА да ризикуваат да бидат казнети со дебели казни затоа што ако се попишеле ќе помогнеле да се формира Голема Албанија?!?!

Овој човек пати од некоја параноја која е нездрава. Да спречуваш операција која 20 години сме ја немале и е неопходна за развојот на земјата меѓу другото и баш на оние структури на општеството за кои Левица би требало најмногу да се грижи а тоа е сиромашни, болни, инвалиди итн да знае државата што се случува на терен за да може да алоцира средства и човечки ресурси итн итн…

Просто е неверојатно колку е забеган овој човек и колку е опасен и токму поради таа негова непресметливост тој е популарен кај оној радикален десничарски дел од јавноста но тоа во исто време е и клетва за него, никогаш нема да стане дел од власт со вакви радикални испади полни со албанофобија!

loading...

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Attack on Titan Season 3 Part 2

My Hero Academia Season 3

SK8 the Infinity Episode 12

AnimeHeaven Attack on Titan Final Season

Kiss x Sis (TV) Episode 9