Оставката на Заев од премиер зависи од преговорите со Алтернатива и Бугарија
Оставката на Заев од премиер зависи од преговорите со Алтернатива и Бугарија
Косово: Награда од 20 илјади евра за тој што ќе помогне во откривањето на тројниот убиец кај Дечане
Косово: Награда од 20 илјади евра за тој што ќе помогне во откривањето на тројниот убиец кај Дечане
Локализиран голем пожар кај пречистителната станица за отпадни води во Кочани
Локализиран голем пожар кај пречистителната станица за отпадни води во Кочани
Мехмедовиќ: Новиот сој омикрон е 500 проценти попренослив од делта сојот
Мехмедовиќ: Новиот сој омикрон е 500 проценти попренослив од делта сојот
ТАРАВАРИ И СЕЛА НА ОВА ШТО ЌЕ КАЖАТ - МИЦКОВСКИ: ИМАМЕ ПОПАМЕТНИ РАБОТИ ОД ПРЕГОВРИ И ДОГОВОРИ СО БУГАРИЈА, АКО ОВАА ВЛАДА НАПРАВИ НЕКАКОВ ДОГОВОР СО БУГАРИЈА НИЕ ЌЕ ГО ПОНИШТИМЕ!
ТАРАВАРИ И СЕЛА НА ОВА ШТО ЌЕ КАЖАТ - МИЦКОВСКИ: ИМАМЕ ПОПАМЕТНИ РАБОТИ ОД ПРЕГОВРИ И ДОГОВОРИ СО БУГАРИЈА, АКО ОВАА ВЛАДА НАПРАВИ НЕКАКОВ ДОГОВОР СО БУГАРИЈА НИЕ ЌЕ ГО ПОНИШТИМЕ!
ЗАМИНУВАЊЕТО НА ЗАЕВ ОД ПОЛИТИКАТА ЌЕ БИДЕ ГОЛЕМ СИЛЕН УДАР ЗА ВМРО ДПМНЕ И ВМРОВСКАТА ПРОПАГАНДНА МАШИНЕРИЈА
ЗАМИНУВАЊЕТО НА ЗАЕВ ОД ПОЛИТИКАТА ЌЕ БИДЕ ГОЛЕМ СИЛЕН УДАР ЗА ВМРО ДПМНЕ И ВМРОВСКАТА ПРОПАГАНДНА МАШИНЕРИЈА
КОВАЧЕВСКИ НЕ ИСКЛУЧУВА МОЖНОСТ ТОЈ ДА БИДЕ И ПРЕМИЕР ПО ОСТАВКАТА НА ЗАЕВ
КОВАЧЕВСКИ НЕ ИСКЛУЧУВА МОЖНОСТ ТОЈ ДА БИДЕ И ПРЕМИЕР ПО ОСТАВКАТА НА ЗАЕВ
КОВАЧЕВСКИ НАЈАВУВА СИСТЕМСКИ РЕСЕТ НА СДСМ: Поголема ефикасност во владеењето и исполнување на ветувањата, поголем фокус на реалните потреби на граѓаните, поголем фокус на клучните проблеми дома, добар менаџмент од професионалци на сите позиции и одоговорност на секој функционер за својата работа
КОВАЧЕВСКИ НАЈАВУВА СИСТЕМСКИ РЕСЕТ НА СДСМ: Поголема ефикасност во владеењето и исполнување на ветувањата, поголем фокус на реалните потреби на граѓаните, поголем фокус на клучните проблеми дома, добар менаџмент од професионалци на сите позиции и одоговорност на секој функционер за својата работа

Илиевски до Димитриевски: Потроши 12 милиони евра за една монтажна катна гаража, еден кружен тек и столбчиња на булевар, сето друго е од средства на Владата

Оливер Илиевски кандидатот на СДСМ за градоначалник на Куманово во дебата на ТВ24 му посочи на Димитриевски да не манипулира со граѓаните, да не ветува, луѓето сами зборуваат дека дава нереални ветувања.

“Димитриевски дава лажни ветувања како и од 2017, нема нов ГУП и ДУП, нема ништо реализирано. Има ДУП само за негово земјиште.” Илиевски рече дека се во коалиција со граѓаните, не со режимот.
“Ние ќе ги исполниме сите проекти коишто Димитриевски не ги реализираше и ќе додадеме многу повеќе, нови и подобри.”

„Јас ќе работам за модерно европско Куманово. Имаме најдобра понуда која ќе ја реализираме во соработка со централната власт, дел од проектите финансирани од општината, дел од проектите финансирани од програмите на министерствата”, заврши Илиевски.

loading...

Website https://animefreak.ws: Watch X-Men (Dub) animefreak Episode 12 sites like animefreak

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Animepahe: Anthropo-Cynical Farce anime episode Full online free at https://animepahe.cc anime

KissAnime: Cyborg 009 anime episode 16 online free at https://kissanime.mx kissanime your name

AnimeDao: Chao Shen Xueyuan season2 anime episode 10 online free at https://animedao.nl animedao list