РУСИТЕ ТОТАЛНО ОДЛЕПИЛЕ: БАРААТ НАТО ДА СЕ ПОВЛЕЧЕ ОД БУГАРИЈА И РОМАНИЈА, ИТНА СЕДНИЦА НА БУГАРСКИОТ ПАРЛАМЕНТ, ШПАНИЈА ПОНУДИ ДА ПРАТИ АВИОНИ ВО БУГАРИЈА
РУСИТЕ ТОТАЛНО ОДЛЕПИЛЕ: БАРААТ НАТО ДА СЕ ПОВЛЕЧЕ ОД БУГАРИЈА И РОМАНИЈА, ИТНА СЕДНИЦА НА БУГАРСКИОТ ПАРЛАМЕНТ, ШПАНИЈА ПОНУДИ ДА ПРАТИ АВИОНИ ВО БУГАРИЈА
(ВИДЕО) БРАВО - Ковачевски - Азески: Комората ќе ја повлече иницијативата пред Уставниот суд, ќе се најдат решенија за предизвиците околу недела неработен ден - се засилува дијалогот меѓу Владата и деловната заедница во интерес на економскиот раст
(ВИДЕО) БРАВО - Ковачевски - Азески: Комората ќе ја повлече иницијативата пред Уставниот суд, ќе се најдат решенија за предизвиците околу недела неработен ден - се засилува дијалогот меѓу Владата и деловната заедница во интерес на економскиот раст
ВО ПОНЕДЕЛНИК ЗАПОЧНУВА ВТОРАТА ЗИМСКА ШКОЛА НА МСМЈЛК ПРИ УКИМ – НАЈАВЕНО УЧЕСТВО НА НАД 40 СТРАНСКИ МАКЕДОНИСТИ И СЛАВИСТИ ОД СЕДУМНАЕСЕТ ЗЕМЈИ
ВО ПОНЕДЕЛНИК ЗАПОЧНУВА ВТОРАТА ЗИМСКА ШКОЛА НА МСМЈЛК ПРИ УКИМ – НАЈАВЕНО УЧЕСТВО НА НАД 40 СТРАНСКИ МАКЕДОНИСТИ И СЛАВИСТИ ОД СЕДУМНАЕСЕТ ЗЕМЈИ
Папа Франциск: Продолжуваме со својата посветеност да обезбедиме правда за жртвите злоставувани од нашите членови
Папа Франциск: Продолжуваме со својата посветеност да обезбедиме правда за жртвите злоставувани од нашите членови
ВО КАВАДАРЦИ СЕ РАБОТИ: Во тек е изградбата на фекална и атмосферска канализација, како и водоводна мрежа на ул. Ѓорѓи Соколов во должина од 500 метри
ВО КАВАДАРЦИ СЕ РАБОТИ: Во тек е изградбата на фекална и атмосферска канализација, како и водоводна мрежа на ул. Ѓорѓи Соколов во должина од 500 метри
ОЈО нареди вештачење на примероци од крв и урина на возачот што синоќа ја усмрти 24-годишната девојка кај „Сити мол“
ОЈО нареди вештачење на примероци од крв и урина на возачот што синоќа ја усмрти 24-годишната девојка кај „Сити мол“
ВИСОКО-ТЕХНОЛОШКИ ПОГОН НА СИТЕ 4 ТРКАЛА КАЈ OPEL GRANDLAND HYBRID4, OPEL INSIGNIA И OPEL INSIGNIA GSI
ВИСОКО-ТЕХНОЛОШКИ ПОГОН НА СИТЕ 4 ТРКАЛА КАЈ OPEL GRANDLAND HYBRID4, OPEL INSIGNIA И OPEL INSIGNIA GSI
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: НЕУСПЕШЕН ОБИД НА ВМРО-ДПМНЕ ЗА ПОЛИТИЧКА ДИСКРЕДИТАЦИЈА
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: НЕУСПЕШЕН ОБИД НА ВМРО-ДПМНЕ ЗА ПОЛИТИЧКА ДИСКРЕДИТАЦИЈА

ИМА ЛИ АГЕНЦИЈА ЗА МЕДИУМИ ВО ЗЕМЈАВА: ПАЛЧО НА АЛФА ГО НАРЕЧЕ ПРЕМИЕРОТ ЛУДАК, ИЗРОД, КРЕТЕН, ПСИХОПАТ, ЦЕЛ СААТ ХАРАНГА И ГОВОР НА ОМРАЗА!

* реклами —————————————————————————————————————————————–

————————————————————————————————————————————————————
Едно е да седнеш на својот фб профил и да удриш мајку шајку или на некој мал портал, но на национална телевизија со национална концесија која земала дозвола и поради тоа се зарекла дека ќе почитува некакви стандарди, да викнеш нестабилен човек кој цел саат ќе го опсипува премиерот на земјава со епитети лудак, кретен, психопат, изрод итн итн тоа е недозволиво и се поставува прашање има ли во земјава АГЕНЦИЈА ЗА МЕДИУМИ која секоја година зема 1 милион евра за плати на своите раководители а тие дали нешто работат или спијат на работа?!?!?!

* реклами —————————————————————————————————————————————

————————————————————————————————————————————————-
И после од Алфа се лутат што премиерот не им иде на гости на интервју, едно е да имаш различно мислење со човекот, друго е да повикаш на митинг па тамо да се качиш на бина и пред народот збори што ти душа сака, но вака на национална телевизија да го загадуваш етерот со ваква црна омраза која потоа потикнува конфликти тепачки итн, тоа не е во ред и треба во земјава да има малку некакви црвени линии, куртоните од Алфа нон стоп ги кршат тие црвени линии желни да им се додворат на газдите од Будимпешта.

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————

А што па да се каже за Палчо? Му беше другар на Заев се додека не му се налути што не му вети дека ќе биде директор на голема институција и од тогаш почна по него со дрва и камења, класичен политички профитер и крлеж, глуми некаков голем патриот но пред 20 години има изјавено дека е всушност по потекло на своите предци православен Албанец, самото презиме Палевски е карактеристично за овие луѓе, слично на Денко Малевски и други такви презимиња на Албанци православци кои биле асимилирани… Што да се каже, трагедија…

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————

Глуми некаква поштеначина а беше главен кримос во времето на Бранко во 90-тите, дури зема изгради дивогрдба во центарот на градот, објектот Тифани со кој завршува партизанска, па ради тој криминал без работа остана шефицата на УЈП во тоа време која добила некаков поткуп за таа зграда за да му дадат дозвола на Палчо за да не му ја рушат…

* реклами —————————————————————————————————————————————–

—————————————————————————————————————————————————
Издаваше и весници Мирка му беше главно перо и уредник, практично беше Латас во бранково време, ударна медиска тупаница на СДСМ во 90-тите и се надеваше да дрма пак во Заево време но виде дека Заев не го игра па сега се продаде на Мијалков па сега му скока во скут на Мицковски глуми патриот идентитетот не го давал а он Албанец по баба и дедо, брука, трагедија и комедија…

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————–

Најголемата комуњара и профитер од транзицијата и плус Албанец сега глуми вмровец кој ја брнаи македонштината?!?! Ова само во Македонија го има со народ со кратко памтење и луѓе со образ ѓон од ФАП камион…

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————–

Ама сепак народот добро знае да процени, Заев е веќе 5 години премиер и здравје ќе биде најмалце уште толку а пред тоа 10 години градоначалник а ова ѓубре на изборите со Солза Грчева, уште една легендарна траги комична личност, освоија 2000 гласови на цела територија на земјата. ТОЛКУ, КРАЈ!

loading...

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime flix ANIMEFLIX My Hero Academia

ANIMEFLIX Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 5

anime to watch One-Punch Man

ANIMEFLIX That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

Naruto Episode 220