СДСМ го обвини дека Мицкоски дека се однесува срамно и неодговорно
СДСМ го обвини дека Мицкоски дека се однесува срамно и неодговорно
(ВИДЕО) Лидерите на Г7 се подбиваат со Путин – „Да се соблечеме и да јаваме коњ?“
(ВИДЕО) Лидерите на Г7 се подбиваат со Путин – „Да се соблечеме и да јаваме коњ?“
МЗШВ: Со усвојувањето на ребалансот на Буџетот се исплаќаат субвенции кон 45 илјади земјоделци - За прв пат се воведува и можност за авансна исплата
МЗШВ: Со усвојувањето на ребалансот на Буџетот се исплаќаат субвенции кон 45 илјади земјоделци - За прв пат се воведува и можност за авансна исплата
Сопатничка на мотоцикл загина во сообраќајка во Скопје
Сопатничка на мотоцикл загина во сообраќајка во Скопје
ЗНАЧИ СЕПАК ПРЕДЛОГОТ И НЕ Е ТОЛКУ ЛОШ: Речиси 60 отсто од Бугарите сметаат дека „францускиот предлог“ не ги зема предвид интересите на Бугарија
ЗНАЧИ СЕПАК ПРЕДЛОГОТ И НЕ Е ТОЛКУ ЛОШ: Речиси 60 отсто од Бугарите сметаат дека „францускиот предлог“ не ги зема предвид интересите на Бугарија
Приведен крадец, осуден на казна затвор од 10 години и пет месеци, Приведен скопјанец осуден на две години казна затвор
Приведен крадец, осуден на казна затвор од 10 години и пет месеци, Приведен скопјанец осуден на две години казна затвор
Над 200 луѓе уапсени за време на Парадата на гордоста во Истанбул
Над 200 луѓе уапсени за време на Парадата на гордоста во Истанбул
Паднати кровови на куќи и згради, откорнати дрвја и бандери во невремето во Делчево
Паднати кровови на куќи и згради, откорнати дрвја и бандери во невремето во Делчево

ИМА ЛИ ГОЛЕМ КРИМИНАЛ ВО РАДЕ КОНЧАР СЕРВИС ТЕЖОК ПОЛА МИЛИОН ЕВРА КОЈ БИЛ ПРИКРИЕН ОД СУДСКАТА МАФИЈА?!?!

Коментар на фејсбук на објава на Мактел:

Бубевски, кажи како го водеше предметот за затајување данок К-2616/13 и како не успеа да затвориш криминалец кој украл 500 000€ од продажба на отпаден бакар, а УЈП си го наплати данокот.

Гаврил Бубевски, дали Вас и судиите Драган Николовски и Марјан Грубиша Ви платија да донесете ослободителна пресуда? Снежана Лупевска, дали и Вас ве платија да не снимите емисија за кражбата на бакарот од управителот Аце Антевски, од ДОО Раде Кончар-сервис и поправки на ел.производи, Скопје и покрај тоа што бевте информирана?

Повеќе за ова на скедниов линк.

loading...

go88 hỗ trợ khách hàng Review chi tiết về Cổng game đổi thưởng Go88 Club kinh nghiệm chơi tài xỉu go88

kinh nghiệm đánh tài xỉu sunwin go88 sunwin sunwin ôn thi