Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

Инспектори со полиција влегоа во куќата на лекарот кој ја оперираше жената што остана без бубрег, јајник и матка

Инспектори од Државниот санитарен и здравствен инспекторат денеска со полициска асистенција влегле во куќата на лекарот кој ја оперираше жената од Дебар која обелодени дека по породувањето излегла без матка, бубрег и јајник, дознава Фокус.

Се уште се чека потврда од ДЗСИ и Министерството за здравство.

Пред извесно време Јилдиз Веповска од Дебар, медицинска сестра од итната помош обелодени јавно дека при породување во болницата во Струга со царски рез останала без матка, бубрег и јајник. Иако не се чувствала добро, лекарот кој ја оперирал и дал отпусно писмо, а потоа била примена на скопската Клиника каде дознала дека останала без органи.

Нејзината бременост ја следел лекар од Струга во приватна ординација, која се наоѓала во неговатата приватна куќа. Истовремено, тој бил и директор и гинеколог во струшката болница. Иако тој ја следел бременоста, жената ја породил неговиот син, по што почнале компликациите.

loading...

AnimeHeaven: Dragon Ball Z: Cooler's Revenge anime episode Full online free at https://animeheaven.pro dragon ball z anime heaven

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

WCOStream: Minami-ke anime episode 13 online free at https://wcostream.cc the flintstones wcostream

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Bittube: https://bittube.tv/profile/animeflixnl

Metal-archives: https://www.metal-archives.com/users/gogoanimelol