Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

Интервју со Дан(и)ела

Дали сте должеле 50.000 евра за струја во Сала Расадник?
– Јас немам никакви долгови.
Добро, а во 2014-та сте имале?
– Ме мразат зашто сум најуспешната менаџерка во Македонија, а и низ Европа нема како мене.
Дали сте ја менаџирале салата Расадник?
– Ќе тужам.
Дали знаете кој ја менаџирал?
– Веќе најавив тужба.
Дали сметате дека е добро менаџирана?
– Ме мразат.
Дали е непотизам тоа што вашата мајка сте ја ставиле на државна функција по предлог на вашата стопанска комора со хонорар од 10.000 денари по состанок?
– Да не мешаме семејства многу сум навредена.
Дали имате бугарско државјанство?
– Демантирам било каков бугарски пасош.
Добро за пасош, а за државјанство?
– Јас најавив пресметка со криминалот и почнаа да ме напаѓаат.
Дали некогаш сте го носеле името Даниела?
– Јас сакам да зборувам за иднината и за проектите што ќе ги сработам во првите 82 дена.
Даниела Јовановска ја познавате?
– Им гори под нозе.
Зашто сте си го смениле името?
– Срамота се овие обвинувања.

loading...

Watch Corpse Princess: Kuro (Dub) Episode 12

AnimeBee: Ghost in the Shell: SAC_2045 (Dub) anime episode 12 online free at https://animebee.to online anime

AnimeFLV - Ver Anime, Ver Anime Online Sub Español en HD

Website https://animepahe.cc: Watch Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: Rebellion - Magica Quartet x Nisioisin animepahe Episode 4 anime to watch

Watch STARMYU 3 Episode 12