ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ

ИНТЕРВЈУ СО ШЕФОТ НА ПОЦ, ВАСКО КИЧЕВСКИ: Зелената мрежа преку вендинг машините влегува и во бутици, цвеќарници, книжарници…

Како што објасни Кичевски во интервјуто за весникот ВЕЧЕР, веќе се поставени ПОС терминали во 25 локали како бутици, книжари, цвеќарници, кафеани, кафулиња, ресторани и слично. Тој најавува дека зелената мрежа на локали започнува со работа неделава. – Поради големиот интерес за приклучување во зелената мрежа очекувам дека наскоро поголем дел од локалите во Центар ќе бидат дел од неа. Ги повикувам сите сопственици кои сѐ уште не сме успеале да ги контактираме да ни се приклучат на оваа акција, вели Кичевски.

Тој најавува дека преку проектот „Smart City“ на Општина Центар, ЈП ПОЦ ќе го воведе мрежниот систем за автоматска наплата за отворените и затворените паркиралишта со кои стопанисува, со цел да се зголеми контролата и безбедноста на паркиралиштата

Линк до интервјуто на ВЕЧЕР ПРЕС

loading...

Guilty Crown (https://aniwatch.pro/m/zzA) Episode 22

Cardcaptor Sakura (https://animepahe.cc/m/P5K) Episode 70

AnimeFreak: Harukana Receive (Dub) anime episode 12 online free at https://animefreak.ws anime sites

Website https://wcostream.cc: Watch Gundam Build Divers Battlogue wcostream Episode Full watch anime dub

Blogfreely: https://blogfreely.net/kissanimemx/kissanime-watch-anime-online

Scoop: https://www.scoop.it/u/animeflixnl