БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ

Инвестицискиот циклус на „Макпетрол“ АД продолжува, реновирана и модернизирана бензинската станица во Виница

„Макпетрол“ АД Скопје ја пушти во употреба, втората по ред во овој месец, реконструирана бензинска станица. Овој пат станува збор за бензинската станица на Макпетрол во Виница, преку која се снабдуваат со горива голем број на потрошувачи од овој град и околината.

Како компанија која се гордее со квалитетот на своите горива и услуги, посветеноста кон инвестирање во своите капацитети е логичен чекор. Следејќи ја побарувачка на сопствените производи и услуги, Макпетрол на овој начин им се заблагодарува на своите потрошувачи преку создавање модерни услови на своите бензински станици.

Преку реализација на оваа инвестиција во висина од околу 105 милиони денари, бензинската станица во Виница ќе ги услужува своите потрошувачи во современ објект кој ги следи светските стандарди за функционалност, квалитет и безбедност. Производите и услугите на оваа бензинска станица се достапни во текот на 24 часа, секој ден во неделата.

Како и во останатите бензински станици на Макпетрол, така и во оваа, достапни се квалитетните горива од ULTRA фамилијата, вклучувајќи го и течниот нафтен гас за возила, а во продажниот објект на бензинската станица на потрошувачите им стои на располагање широк избор на производи од дополнителниот асортиман.

loading...

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Naisho no Tsubomi (https://animeflix.nl/m/8j4p) Episode 3

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD. Food Wars! Shokugeki no Soma (Dub) Episode 24

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD. Watch .hack//Gift Episode Full