Јотова: Бугарија е под силен европски притисок да се откаже од ветото кон Македонија
Јотова: Бугарија е под силен европски притисок да се откаже од ветото кон Македонија
БРАВО - Филипче: Пристигнаа 110.612 вакцини на „Фајзер“ купени преку КОВАКС
БРАВО - Филипче: Пристигнаа 110.612 вакцини на „Фајзер“ купени преку КОВАКС
ЗЕМАЛА ПО 200Е ПОТКУП ЗА ОПЕРАЦИЈА: МВР приведе лекарка во Куманово под сомнение за поткуп, во возилото ѝ најде 98 000 денари
ЗЕМАЛА ПО 200Е ПОТКУП ЗА ОПЕРАЦИЈА: МВР приведе лекарка во Куманово под сомнение за поткуп, во возилото ѝ најде 98 000 денари
(ВИДЕО) ТЕМЕЛКОВСКИ: Со поддршка од Владата и други донатори обезбедивме грантови за повеќе од 40 проекти!
(ВИДЕО) ТЕМЕЛКОВСКИ: Со поддршка од Владата и други донатори обезбедивме грантови за повеќе од 40 проекти!
ПАНИКА - ВМРОВЦИТЕ И МАФИЈАТА СЕ ДО СМРТ ИСПЛАШЕНИ: Ќе се конфискува имотот од над 30 илјади евра чие потекло нема да може да се докаже!
ПАНИКА - ВМРОВЦИТЕ И МАФИЈАТА СЕ ДО СМРТ ИСПЛАШЕНИ: Ќе се конфискува имотот од над 30 илјади евра чие потекло нема да може да се докаже!
БРАВО ЗАЕВ, ПОРОДОЛЖИ ТАКА, НАРОДОТ ЌЕ ТЕ НАГРАДИ НА ИЗБОРИ!
БРАВО ЗАЕВ, ПОРОДОЛЖИ ТАКА, НАРОДОТ ЌЕ ТЕ НАГРАДИ НА ИЗБОРИ!
ТЕМЕЛКОВСКИ: Грижата и поткрепата на родовата еднаквост е застапена во активностите на Кисела Вода
ТЕМЕЛКОВСКИ: Грижата и поткрепата на родовата еднаквост е застапена во активностите на Кисела Вода
СТРАТЕГИЈАТА СО АКЦИСКИ ПЛАН ЗА РАЗВОЈ НА КУЛТУРАTA НА ГРАД СКОПЈЕ ЗА ПЕРИОДОТ 2021 – 2030 ГОДИНА
СТРАТЕГИЈАТА СО АКЦИСКИ ПЛАН ЗА РАЗВОЈ НА КУЛТУРАTA НА ГРАД СКОПЈЕ ЗА ПЕРИОДОТ 2021 – 2030 ГОДИНА

ИСКУСНИОТ АНДОВ: НАШАТА ВЛАДА ОДЛИЧНО СЕ БОРИ СО БУГАРИЈА, ТРЕБА ДА ИЗДРЖИ ВО СВОЈАТА ВОЗДРЖАНОСТ И ЕЛАСТИЧНОСТ ЗА САД И ЕУ КОНЕЧНО ДА ИНТЕРВЕНИРААТ И ДА НЕ СПАСАТ ОД ЛУДИЛОТО НА БУГАРИТЕ!

– Нашата влада одлично се справува со ова лудило од Бугарија, со воздржаност и еластичност, не се влегува во пресметка туку се тактизира и се чека САД и ЕУ да интервенираат и тоа ќе се случи бргу затоа што Бугарија ја губи битката на меѓународна сцена, сите се зачудени и им се смеат на овие будалаштини, немаат аргументи за ова што ни го прават!

Стојан Андов во интервју за Алфа.

loading...

https://animefreak.ws my hero academia season 4 animefreak

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

Escaflowne: A Girl in Gaea (Dub) Episode Full

Bettafish: https://www.bettafish.com/members/animefreakws.321807/#about

Beermapping: https://beermapping.com/account/gogoanimebe