ЦЕНТАР ЌЕ ИЗДАВА И ОДОБРЕНИЈА ЗА ВРШЕЊЕ ДЕЈНОСТ НАДВОР ОД ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
ЦЕНТАР ЌЕ ИЗДАВА И ОДОБРЕНИЈА ЗА ВРШЕЊЕ ДЕЈНОСТ НАДВОР ОД ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
Битиќи на трибината „Најдоброто за нашата општина“: Креираме нови и добро платени работни места, две нови инвестиции во Битола до крајот на годината
Битиќи на трибината „Најдоброто за нашата општина“: Креираме нови и добро платени работни места, две нови инвестиции во Битола до крајот на годината
Вучиќ на 28 и 29 јули на Економски форум во Скопје
Вучиќ на 28 и 29 јули на Економски форум во Скопје
СКОПЈЕ ДОБИВА ЛЕГАЛНИ ЅИДОВИ ЗА СЛОБОДНО КОРИСТЕЊЕ НА УЛИЧНИТЕ УМЕТНИЦИ
СКОПЈЕ ДОБИВА ЛЕГАЛНИ ЅИДОВИ ЗА СЛОБОДНО КОРИСТЕЊЕ НА УЛИЧНИТЕ УМЕТНИЦИ
(ВИДЕО) Заев и Бочварски на стартот на реконструкцијата на патот преку националниот парк „Галичица“: После 50 години се обновува патната врска која ги поврзува убавините на Преспа и Охрид
(ВИДЕО) Заев и Бочварски на стартот на реконструкцијата на патот преку националниот парк „Галичица“: После 50 години се обновува патната врска која ги поврзува убавините на Преспа и Охрид
СПАСОВСКИ: Кога ја презедовме власта одлучивме храбро да ги решавме проблемите, наместо да владееме популистички
СПАСОВСКИ: Кога ја презедовме власта одлучивме храбро да ги решавме проблемите, наместо да владееме популистички
БРАВО - Од понеделник започнува закажување вакцинација во домашни услови
БРАВО - Од понеделник започнува закажување вакцинација во домашни услови
ТРАГЕДИЈА ВО ХРВАТСКА: Десетмина загинати и 45 повредени во несреќата на косовскиот автобус кај Славонски Брод
ТРАГЕДИЈА ВО ХРВАТСКА: Десетмина загинати и 45 повредени во несреќата на косовскиот автобус кај Славонски Брод

ИСУСЕ ХРИСТЕ, МИЛА МАЈЧИЦЕ: ГЕРО БАРА СЛОБОДА ЗА ТРАЈКО, ЧОВЕКОТ СТАНА САНИТАРЕЦ, ГО ЧИСТИ ИЗМЕТОТ НА РЕЖИМОТ, НАТРУПАН ЗА 10 ГОДИНИ РЕЖИМ, ОТКАКО ГО СОТРЕ СЈО, СЕГА ВО АКЦИЈА НА СПАС НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА 27-МИ АПРИЛ!


Која перверзија! Геро стана санитарец, ги чисти лајната на ВМРОВЦИТЕ кои за 10 години ги оставија зад себе, смрдат, натапкани, не ферментрани, со црви со паразити, Геро земал со голи раце бос во нив со лајна до гуша прета ли прета…

Па нема пара на светот што ќе ме натера ова да го правам, зарем е можно ИНАТОТ И СУЕТАТА толку да го имаат освоено човекот да има до толку забегано на стари години вака да се брука да го пере режимот за сите негови зулуми, дивјаштва, злостори, криминали?!?!

На крај ќе не убедува и дека затворањето на А1 било законско и легитимно?!?! ЕЕЕЈ ГЕРООО КАДЕ БЕ ЧОВЕКУ?!?! ИМА ЛИ НЕКОЈ ДА ТЕ ПОЛИЕ СО ЛАДНА ВОДА ДА СЕ РАЗБУДИШ ОД ОВОЈ КОШМАР?!?!

loading...

AnimeFreak animefreak avatar: Hori-san to Miyamura-kun (https://animefreak.ws/m/QWE8) Episode 4

KissAnime a silent voice kissanime: Watch Horimiya Episode 11 (https://kissanimeonline.com/m/j0yM/ep-11)