ЗАЕВ СЕ ПОФАЛИ СО НОВ УСПЕХ: Продолжува растот на платите, посветени сме да стигнеме до 34.000 денари просечна плата
ЗАЕВ СЕ ПОФАЛИ СО НОВ УСПЕХ: Продолжува растот на платите, посветени сме да стигнеме до 34.000 денари просечна плата
Почитувани, ве известуваме дека Комерцијална банка АД Скопје од четврток, 25.02.2021 година, ќе започне со исплата на февруарските пензии
Почитувани, ве известуваме дека Комерцијална банка АД Скопје од четврток, 25.02.2021 година, ќе започне со исплата на февруарските пензии
Комерцијална банка ви нуди потрошувачки кредит до 1.500.000 денари што се одобрува во рок од 24 часа
Комерцијална банка ви нуди потрошувачки кредит до 1.500.000 денари што се одобрува во рок од 24 часа
Денес започна со работа новата модернизирана експозитура на Комерцијална банка во Дебар
Денес започна со работа новата модернизирана експозитура на Комерцијална банка во Дебар
КАФЕАНЏИИТЕ НА КЕЈОТ ВО СКОПЈЕ ПОЧНАА ДА СИ ГИ УРИВААТ ТЕРАСИТЕ СО КОИ БЕШЕ ЗАФАТЕНО ЦЕЛОТО ШЕТАЛИШТЕ
КАФЕАНЏИИТЕ НА КЕЈОТ ВО СКОПЈЕ ПОЧНАА ДА СИ ГИ УРИВААТ ТЕРАСИТЕ СО КОИ БЕШЕ ЗАФАТЕНО ЦЕЛОТО ШЕТАЛИШТЕ
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Општина Кисела Вода засади 136 садници
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Општина Кисела Вода засади 136 садници
СДСМ: Ги повикуваме сите граѓани, сите заедници, сите партии и секој заинтересиран за подобра македонска иднина, сите да се вклучат во споделување на повикот за попишувачи објавен од Државниот завод за статистика
СДСМ: Ги повикуваме сите граѓани, сите заедници, сите партии и секој заинтересиран за подобра македонска иднина, сите да се вклучат во споделување на повикот за попишувачи објавен од Државниот завод за статистика
Костадинов: Правдата е тука, пропадна мисијата на Мицкоски поради која Груевски и Мијалков го поставија во ВМРО ДПМНЕ
Костадинов: Правдата е тука, пропадна мисијата на Мицкоски поради која Груевски и Мијалков го поставија во ВМРО ДПМНЕ

ИСУСЕ ХРИСТЕ, МИЛА МАЈЧИЦЕ: ГЕРО БАРА СЛОБОДА ЗА ТРАЈКО, ЧОВЕКОТ СТАНА САНИТАРЕЦ, ГО ЧИСТИ ИЗМЕТОТ НА РЕЖИМОТ, НАТРУПАН ЗА 10 ГОДИНИ РЕЖИМ, ОТКАКО ГО СОТРЕ СЈО, СЕГА ВО АКЦИЈА НА СПАС НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА 27-МИ АПРИЛ!


Која перверзија! Геро стана санитарец, ги чисти лајната на ВМРОВЦИТЕ кои за 10 години ги оставија зад себе, смрдат, натапкани, не ферментрани, со црви со паразити, Геро земал со голи раце бос во нив со лајна до гуша прета ли прета…

Па нема пара на светот што ќе ме натера ова да го правам, зарем е можно ИНАТОТ И СУЕТАТА толку да го имаат освоено човекот да има до толку забегано на стари години вака да се брука да го пере режимот за сите негови зулуми, дивјаштва, злостори, криминали?!?!

На крај ќе не убедува и дека затворањето на А1 било законско и легитимно?!?! ЕЕЕЈ ГЕРООО КАДЕ БЕ ЧОВЕКУ?!?! ИМА ЛИ НЕКОЈ ДА ТЕ ПОЛИЕ СО ЛАДНА ВОДА ДА СЕ РАЗБУДИШ ОД ОВОЈ КОШМАР?!?!

loading...

Watch Hunter x Hunter (Dub) Episode 148 (https://animeflix.nl/m/e5op/ep-148) at ANIMEFLIX animeflix haikyuu

Hashirama Senju vs Madara Uchiha (https://animefreak.ws/m/7rYZ) Episode Full at website https://animefreak.ws animefreaks official website