АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e

Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт

Битката во СДСМ кај скопското крило одигра улога во резултатот на првиот круг, смета новинарот Зоран Иванов во емисијата „24 анализа“.

Според него, Скопје е градот, во кој ако сака СДСМ да го задржи нивото и да ги стабилизира релациите, клучно е да го освои.

-Како што за ДУИ важно е да го земе Тетово, така и за СДСМ е Скопје. Главниот град е единствената даска која ќе ја задржи централната власт, вели Иванов и додава:

-ВМРО-ДПМНЕ е партија на која не треба да ѝ се даде власт за да води држава на централно ниво. Кога тие се на власт секогаш имаме тешки кризи. Доаѓаа странци, пржински влади… За локалната власт остава впечаток кај граѓаните односно дека може нивниот кадар е повеќе посветен, посочува Иванов.

loading...

Website https://animetv.cc: Watch One: To a Shining Season animetv Episode 4 anime tv streaming

Watch Honkai Impact 3rd: Reburn Episode Full

Website https://animekisa.in: Watch Last Exile animekisa Episode 26 watch animes

Website https://animeflv.uk: Watch Carp Reborn S2 animeflv Episode 16 anime

KissAnime: Patema Inverted: Beginning of the Day anime episode 4 online free at https://kissanime.mx kissanime online