МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина

ИЗЈАВА НА ДЕЦЕНИЈАТА – ЉУПЧЕ ПРЕНЏОВ НЕ ИЗНАСМЕА: ГРОМ НЕ Е ПАРТИЈА КОЈА ПРАВИ ПОЛИТИЧКИ ПРЕБЕЗИ?!?!?!

– Нашиот слоган е ХРАБРО, не сме ние партија која прави политички пребези, нема шанси некој да ме купи!

Пратеникот на Гром, Љупче Пренџов со изјава на деценијата. Партијата ГРОМ беше формирана кога Стевчо Муња направи пребег од СДСМ во ВМРО ДПМНЕ со пари од режимот!!! Па уште и двајвата нивни пратеници, Панчо Минов и Чедомир Саздовски пребегаа во СДСМ?!?!

Ах бе Љупче да не пукнеш, не изнеасме бе дете румено во образите, Велешанче, Илче Гебелс му е сограѓанин… Единствена причина што ГРОМ пак нема пребегано назад во СДСМ е што Стевчо Муња веќе е истрошен криминалец и никој не го бара назад!

loading...

Watch OreImo Specials Episode 4

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

Website https://animedao.nl: Watch Attack on Titan (Dub) animedao Episode 25 your name animedao

Website https://4anime.biz: Watch The Cherry Tree (Dub) 4anime Episode Full persona 4 anime netflix

Pokecommunity: https://www.pokecommunity.com/member.php?u=968947

Lawrence: http://www.lawrence.com/users/gogoanimebe/