„АЏИБАДЕМ СИСТИНА“ СТАНА ОФИЦИЈАЛЕН МЕДИЦИНСКИ ПАРТНЕР НА МАКЕДОНСКАТА КОШАРКАРСКА ФЕДЕРАЦИЈА
„АЏИБАДЕМ СИСТИНА“ СТАНА ОФИЦИЈАЛЕН МЕДИЦИНСКИ ПАРТНЕР НА МАКЕДОНСКАТА КОШАРКАРСКА ФЕДЕРАЦИЈА
НБА кошаркарот Џеди Осман се венча со турската актерка Шахин во родниот Охрид
НБА кошаркарот Џеди Осман се венча со турската актерка Шахин во родниот Охрид
(ВИДЕО) ОСМАНИ ДЕТАЛНО ИМ ГО ПРЕСТАВИ МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕДЛОГ НА НОВИНАРИТЕ
(ВИДЕО) ОСМАНИ ДЕТАЛНО ИМ ГО ПРЕСТАВИ МОДИФИЦИРАНИОТ ФРАНЦУСКИ ПРЕДЛОГ НА НОВИНАРИТЕ
ВМРО-НП: Овој предлог е најдобар досега, престанете да правите драми и трагедии
ВМРО-НП: Овој предлог е најдобар досега, престанете да правите драми и трагедии
СДСМ: Пред нас е предлог со чист македонски јазик, Мицкоски само сака да и наштети на државата и јавно призна дека е против ЕУ
СДСМ: Пред нас е предлог со чист македонски јазик, Мицкоски само сака да и наштети на државата и јавно призна дека е против ЕУ
Десет причини зошто треба да се подржи тнр.Француски предлог на ЕУ за решавање на спорот со Бугарија!
Десет причини зошто треба да се подржи тнр.Француски предлог на ЕУ за решавање на спорот со Бугарија!
(ВИДЕО) АРСОВСКИ: Предлогот не е идеален, ама е подобар од претходниот и ни овозможува да ги почнеме преговорите, битката со Бугарија ќе продолжи
(ВИДЕО) АРСОВСКИ: Предлогот не е идеален, ама е подобар од претходниот и ни овозможува да ги почнеме преговорите, битката со Бугарија ќе продолжи
Партија на пензионери: Треба да се прифати новиот француски предлог
Партија на пензионери: Треба да се прифати новиот француски предлог

ЈАКИМОВСКИ: ПЛУКАМЕ ПО ЧИФЛИГАНЕЦ И ЕТЕМИ А ТИЕ ДВАЈЦАТА ЈА СПАСИЈА КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА ДА НЕ ЈА КУПАТ БУГАРИ СО ШТО ЕДИНСТВЕНАТА ГОЛЕМА ДОМАШНА БАНКА ЌЕ ОТИДЕШЕ ВО СТРАНСКИ РАЦЕ

– Нашата најголема и најуспешна домашна банка во која штеди пола држава и речиси сите домашни фирми, за малку ќе заминеше во бугарски раце, во последен момент ја спасија двајца бизнисмени Чифлиганец и Етеми кои сиот свој капитал кој го стекнувале 30 години со напорна работа го вложија во банката, со што банката остана наша домашна, кој знае што ќе се случуваше со штедните влогови и дали ќе останеше да биде толку успешна ако се продадеше, ете тоа е големината да имаш успешни домашни бизнисмени кои се спремни да инвестираат во домашната економија и својот капитал тука да го остават и инвестираат за наш домашен интерес, не да го исцицуваат надвор од земјата , а ние ги плукаме и ги нарекуваме со погрдни зборови тие бизнисмени.

Стевчо Јакимовски на стримот на Инфомакс.

loading...

https://tai.go88.is/

đánh bài đổi thưởng sunwin go88 sunwin sunwin play