Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем

ЛИДЕРОТ НА ЕДИНСТВЕНА МАКЕДОНИЈА, ЈАНКО БАЧЕВ ЈА ПОЧНА ГОДИНАТА СО РАСИСТИЧКИ И ХОМОФОБНИ НАВРЕДИ

Со објава на слика со навредлива содржина Јанко Бачев упати расистички и хомофобни навреди во првиот свој пост од 2022-а година.

Со колажот на која има фотки од американската тенисерка Сенус Вилијамс со асоцијација дека амеро американките се накакви мускулести грди ѕверови, но тука не застана па објави и фотка од транс гендер пејачката на Австрија на една од последните евровизии со што ги навреди и лицата од ЛГБТ заедницата. Пораката дека се што истапува од традиционалното е неморално и треба да се забрани.

– Марионетата Заев наместо подобар живот во НАТО донесе само лоши работи, како, #хомосексуализам #дрога #проституција, #грабеж #безаконие, #криминал, #корупција… Да се ослободиме✅ од овие либерални и неморални вредности на марионетската влада како најголемо зло на денешницата. Да ги одбраниме традиционалните вредности – #традицијата #бракот, #семејството, #националниот и #религиски идентитет, соработка со држави и сојузи каде со гордост го почитуваат нашето вековно македонско #име и #идентитет. 👍👌👊

п.с. Благодарам на големиот број новогодишни честитки во инбокс и смс. – напиша Бачев на својот фб профил.

loading...

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

english dubbed anime AnimeHeaven Attack on Titan (Dub)

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 6

AnimeHeaven Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

anime online Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

AnimeHeaven The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants