PLUTO’S DOUBTS - OPENING ACT НА PLACEBO ВО СКОПЈЕ, 16 ЈУЛИ 2022, СТАДИОН НА АРМ!
PLUTO’S DOUBTS - OPENING ACT НА PLACEBO ВО СКОПЈЕ, 16 ЈУЛИ 2022, СТАДИОН НА АРМ!
ВЕЧЕРВА КОНЦЕРТ НА КАРОЛИНА “АЈДЕ ДА ЛЕТАМЕ - GREATEST HITS”
ВЕЧЕРВА КОНЦЕРТ НА КАРОЛИНА “АЈДЕ ДА ЛЕТАМЕ - GREATEST HITS”
WHITESNAKE И DAVID COVERDALE - ЈАВААТ НИЗ СВЕТОТ ЗА ПОСЛЕДЕН ПАТ! Голем open air -12 јули-Стадион на АРМ -Скопје-20 часот!
WHITESNAKE И DAVID COVERDALE - ЈАВААТ НИЗ СВЕТОТ ЗА ПОСЛЕДЕН ПАТ! Голем open air -12 јули-Стадион на АРМ -Скопје-20 часот!
ПОСЛЕ НЕЗАБОРАВНИОТ СПЕКТАКЛ НА СТАДИОНОТ НА АРМ ВО СКОПЈЕ, ОМИЛЕНИТЕ СТАРОМААЛЦИ СЕ СЕЛАТ ВО ОХРИД, НА ИЛИНДЕН, ЗА ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!
ПОСЛЕ НЕЗАБОРАВНИОТ СПЕКТАКЛ НА СТАДИОНОТ НА АРМ ВО СКОПЈЕ, ОМИЛЕНИТЕ СТАРОМААЛЦИ СЕ СЕЛАТ ВО ОХРИД, НА ИЛИНДЕН, ЗА ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!
THIEVERY CORPORATION НА БИС ВО СКОПЈЕ! 03-ти јули, Стадион на АРМ
THIEVERY CORPORATION НА БИС ВО СКОПЈЕ! 03-ти јули, Стадион на АРМ
Ковачевски на средба со коалициските партнери за францускиот предлог
Ковачевски на средба со коалициските партнери за францускиот предлог
РОКАДА ВО БУГАРСКАТА ВЛАДА: НАМЕСТО ПЕТКОВ, АСЕН ВАСИЛЕВ ЌЕ БИДЕ НОВ ПРЕМИЕР, ПЕТКОВ ЌЕ БИДЕ МИНИСТЕР ЗА ФИНАНСИИ
РОКАДА ВО БУГАРСКАТА ВЛАДА: НАМЕСТО ПЕТКОВ, АСЕН ВАСИЛЕВ ЌЕ БИДЕ НОВ ПРЕМИЕР, ПЕТКОВ ЌЕ БИДЕ МИНИСТЕР ЗА ФИНАНСИИ
Борисов: Да го финализираме францускиот предлог за Северна Македонија
Борисов: Да го финализираме францускиот предлог за Северна Македонија

ЈАНКО БУРЕК НЕМОЈ ДА СЕ ПРАВИШ ЖРТВА, ТИ НЕ СИ ОЦРНЕТ ВО ЈАВНОСТА ЗАТОА ШТО СИ ПАТРИОТ, ТУКУ ЗАТОА ШТО СИ РЕЖИМСКИ КУРТОН КОЈ БРАНЕШЕ МАФИЈА И ДИКТАТУРА КОЈА ТЕПАШЕ НОВИНАРИ, ЗАТВОРАШЕ ТЕЛЕВИЗИИ, ПЉАЧКАШЕ НАРОДНИ ПАРИ, ПРИСЛУШКУВАШЕ 20 000 НАРОД!

Јанко Бурек ја користи коректноста и добрината на генерал Ангелов па го вика во емисија за да му плаче и да се лигави дека он бил патриот кој поради тоа трпел критики од предавниците од СДСМ кои ја предадоа македоња…

Kаква свиња одвранта манипулативна. Јанко Бурек изгледа мирно спие со тоа што се лаже себеси дека не е куртон беден кој одработуваше за режим и диктатура и мфија на власт која тепаше, пљачкаше, оцрнуваше, прислушкуваше и што ли уште не и тоа се слушна во бомбите но тоа не го поколеба Бурекот да одработува за Груевци до самиот крај.

Но не сака тоа да го признае па плаче како гнасна свиња квичи пред генералот и глуми некаква жртва, демек голем патриот кој ние нели предавниците сме го хејтале поради тоа. Гнида која ниту се кае ниту има капацитет да признае дека одработувал затоа што му беа мили парите а и му одговараше идеолошки па заради идеолошки десничарски конзервативни ултра радикални религиски причини беше спремен да помага мафија само затоа што ем парички добиваше ем убаво му беше на душата кога земјата беше груба кон Албанците и кон соседите и се креваа крстови на сите страни и споменици и разни други будалаштини за Македоња до Токио и особено кога се тепаа членови на ЛГБТ затоа што он е во ЏИХАД војна против нив се чини од некои лични fрустрации затоа што има такви тенденции лични да кокетира со тие хомоеротични чувства, таквите се најголеми ЛГБТ хејтери, се борат со своите геј нагони така што гласно ги пцујат и мразат педерите а уствари се мразат себе односно ѓаволот во себе кој ги тера нон стоп да мислат на пенис…

Можете лесно да ги познаете таквите прикриени фрустриани гејови преку нивниот речник, опседнати се со зборот анус на пример, дури и во сред емисија Јанко Бурек го праша генералот дали му е мек газот?! Демек на шала нормално, но тоа е фројдовска грешка која го издава потсвесно шејтанот во Јанко кој се бори да излезе на површината…

loading...

đăng nhập go88 bằng facebook gtank ufo go88 dow go88

sunwin êx sunwin pc sunwing flight check i