АЈДЕЕ - ДАНЕЛА АРСОВСКА: АКО СТАНАМ ГРАДОНАЧАЛНИК ЌЕ ГО ОТКАЖАМ ТРАМВАЈОТ, МНОГУ Е СКАП
АЈДЕЕ - ДАНЕЛА АРСОВСКА: АКО СТАНАМ ГРАДОНАЧАЛНИК ЌЕ ГО ОТКАЖАМ ТРАМВАЈОТ, МНОГУ Е СКАП
(ВИДЕО) КОМЕДИЈА И ТРАГЕДИЈА НА ПРВАТА ДЕБАТА НА КАНДИДАТИ ЗА СКОПЈЕ: Од Родина распали против вакцините, Колашинац вика ја се согласувам се што кажа Данела и се одјави, музикантите кога фатија да плачат мислиш Скопје е Кандахар во Авганистан
(ВИДЕО) КОМЕДИЈА И ТРАГЕДИЈА НА ПРВАТА ДЕБАТА НА КАНДИДАТИ ЗА СКОПЈЕ: Од Родина распали против вакцините, Колашинац вика ја се согласувам се што кажа Данела и се одјави, музикантите кога фатија да плачат мислиш Скопје е Кандахар во Авганистан
(ВИДЕО) Георгиевски: Ја барам вашата поддршка заедно да продолжиме да го создаваме најдоброто за Гази Баба
(ВИДЕО) Георгиевски: Ја барам вашата поддршка заедно да продолжиме да го создаваме најдоброто за Гази Баба
Кандидатот за градоначалник на Општина Центар, Горан Герасимовски на денешната прва прес конференција ги претстави клучните пет столба на програмата на Коалицијата „Најдоброто за мојата општина“
Кандидатот за градоначалник на Општина Центар, Горан Герасимовски на денешната прва прес конференција ги претстави клучните пет столба на програмата на Коалицијата „Најдоброто за мојата општина“
(ВИДЕО) ДУШКО ВЕСКОСКИ: Сакам да ве уверам дека нашата визија за Лептокарија, за Млечен, за Делфинa, за мултиетничко Нерези, за Карпош 1, 2 и 3, за новиот парк во Карпош 4, за планската урбанизација кон Злокуќани и Бардовци, за романтично Тафталиџе 1 и 2, за Козле, Трнодол и Жданец, можеме заеднички да ја оствариме, со вас
(ВИДЕО) ДУШКО ВЕСКОСКИ: Сакам да ве уверам дека нашата визија за Лептокарија, за Млечен, за Делфинa, за мултиетничко Нерези, за Карпош 1, 2 и 3, за новиот парк во Карпош 4, за планската урбанизација кон Злокуќани и Бардовци, за романтично Тафталиџе 1 и 2, за Козле, Трнодол и Жданец, можеме заеднички да ја оствариме, со вас
ТРИЧКО: За да говори вака како што денеска говореше Црвенковски човек мора да биде опериран од срам и страв. И од морал, нормално!
ТРИЧКО: За да говори вака како што денеска говореше Црвенковски човек мора да биде опериран од срам и страв. И од морал, нормално!
ОД БИХАЧКА РАСПАЛИЈА ПО БРАНКО ЦРВЕНКОВСКИ: НЕ Е ЧЕСНО ТРАНЗИЦИСКИ МАФИЈАШ ДА ДРЖИ ЛЕКЦИИ ЗА КОРУПЦИЈА И КРИМИНАЛ, ТОЈ ПОСАКУВА ДА УМИРАМЕ НА РАТИ, АМА МАКЕДОНСКАТА ДРЖАВА ЖИВЕЕ И ЌЕ ЖИВЕЕ И ЌЕ ОДИ НАПРЕД!
ОД БИХАЧКА РАСПАЛИЈА ПО БРАНКО ЦРВЕНКОВСКИ: НЕ Е ЧЕСНО ТРАНЗИЦИСКИ МАФИЈАШ ДА ДРЖИ ЛЕКЦИИ ЗА КОРУПЦИЈА И КРИМИНАЛ, ТОЈ ПОСАКУВА ДА УМИРАМЕ НА РАТИ, АМА МАКЕДОНСКАТА ДРЖАВА ЖИВЕЕ И ЌЕ ЖИВЕЕ И ЌЕ ОДИ НАПРЕД!
АЈДЕЕ, ПАНДОВ СИ ЈА ОТВОРИ ДУШАТА: ГОДИНИТЕ СО ГРУЕВСКИ НА ВЛАСТ БЕА ЗЛАТНИ ВРЕМИЊА ЗА МАКЕДОНИЈА, НИЕ ВМРО ДПМНЕ ТОА СЕ БОРИМЕ ДА ГО ВРАТИМЕ!
АЈДЕЕ, ПАНДОВ СИ ЈА ОТВОРИ ДУШАТА: ГОДИНИТЕ СО ГРУЕВСКИ НА ВЛАСТ БЕА ЗЛАТНИ ВРЕМИЊА ЗА МАКЕДОНИЈА, НИЕ ВМРО ДПМНЕ ТОА СЕ БОРИМЕ ДА ГО ВРАТИМЕ!

(ВИДЕО) ЈАНКУЛОВСКА ПЛАЧЕЈЌИ РАСПАЛИ ПО ЗАЕВ И НОВИНАРИТЕ НА КРАЈОТ ОД СУДЕЊЕТО ЗА ПРИСЛУШКУВАЊЕТО: СДСМ сака да ми се одмазди, новинарите ме оцрнија како монструм, сите околу мене се криви, само јас за ништо не сум крива, ништо не сум знајала, јас сум жртва која наместо оштета доби обвинение?!?!

– Јас ништо не сум знаела, дури сум и жртва. Документите кои ми ги давале да ги потпишам требало претходно некој да ги провери дали се законски или не. Не сум знаела дека во ДБК ќе се уништува опрема за псилушкување. Ова е обид на Заев и СДСМ да ми се одмаздат. Новинарите им помогнаа со тоа што ме оцрнија и ме направија монструм. Сите околу мене си терале свои агенди, јас ништо не сум знаела, ме користеле, јас сум жртва.

Гордана Јанкуловска се расплака и се жалеше дека е жртва, дека е цел на одмазда, дека новинарите и згрешиле, дека сите ја злоупотребиле, дека она ништо не знаела ни за прислушкување ни за уништувањето на опремата. Или женава е многу глупа и наивна или пак е многу расипана и сега глуми жртва пред јавноста, проценете сами. Само да ве потсетиме дека во снимките таа го советува Ставревски како да си купи стан на туѓо име, како ги исмева новинарите дека нема каде да пишуваат освен на социјални мрежи алудирајќи дека им се затворени медиумите, како се жалеше дека не може едно убиство да се скрие, она на Мартин Нешковски, како го убедуваше Мартин Протоѓер дека трреба опозиционерите во МВР да се сотрат! Како сама му кажуваше на Ставревски дека сите ќе одат во затвор, како сама признаваше дека Груевскси и сите околу него се забегани!

Видео од нејзиното завршно искажување на крајот од судскиот процес ТАРГЕТ – ТВРДИНА, овде на овој линк.

loading...

AnimeHeaven: Space Battleship Tiramisu Zwei (Dub) anime episode 13 online free at https://animeheaven.pro animeheaven black clover

ANIMEFLIX: Shakugan no Shana: Koi to Onsen no Kougai Gakushuu! anime episode Full online free at https://animeflix.nl free anime

Website https://animetv.cc: Watch Kaibutsu-kun (1980) animetv Episode 1-a anime tv web

Website https://4anime.biz: Watch Stratos 4 OVA: Stratos 4.1 - Dutch Roll 4anime Episode Full 4anime one piece

Scoop: https://www.scoop.it/u/gogoanimelol

Themepalace: https://themepalace.com/users/animeflixnl/