Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени

ЈОВАНОСКИ, ПРИЛЕП: Се интензивираат работите на новата спортска сала во ООУ „Кире Гаврилоски – Јане“, каде се вршат ѕидарските работи на делот во кој ќе се наоѓаат соблекувалните, кабинетите и тоалетите

За време на денешниот увид во градежните активности, од изведувачот на работите бев информиран дека следува поставување на панели и керамички плочки, а до крајот на оваа недела ќе бидат изградени шахтите.

Она што после следува, е поврзување на објектот на водоводната и канализационата мрежа, а со поставувањето на челичната конструкција, училишната спортска сала ќе го добие својот лик.

Она што на мое огромно задоволство можам да го кажам, е дека на почетокот на новата учебна 2021/2022 година, 870 ученици од ООУ „Кире Гаврилоски“ часовите по физичко воспитание ќе ги одржуваат во нова и современа спортска сала, опремена со сите потребни спортски реквизити и справи, за непречено изведување на предвидените наставни активности.

loading...

KissAnime: Samurai X: Trust and Betrayal anime episode 4 online free at https://kissanime.mx kissanime twitter

AnimeBee: Once Upon a Time... Life anime episode 26 online free at https://animebee.to anime online

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://twistmoe.net: Watch The Adventures of the Little Koala (Dub) twistmoe Episode 26-a watch anime

Quia: https://www.quia.com/profiles/gogoanimelol

Gogoanimebe webflow: https://gogoanimebe.webflow.io/