СКОПЈЕ СТАНУВА РЕГИОНАЛНА ТРГОВСКА ПРЕСТОЛНИНА СЕ ОТВОРА ИСТ ГЕЈТ МОЛ - НОВ ЦЕНТАР ЗА МОДА И ЗАБАВА
СКОПЈЕ СТАНУВА РЕГИОНАЛНА ТРГОВСКА ПРЕСТОЛНИНА СЕ ОТВОРА ИСТ ГЕЈТ МОЛ - НОВ ЦЕНТАР ЗА МОДА И ЗАБАВА
АВСТРИСКИТЕ ФИРМИ ВО ЗЕМЈАВА ДОНИРАА АМБУЛАНТНО ВОЗИЛО НА ГРАДОТ РЕСЕН
АВСТРИСКИТЕ ФИРМИ ВО ЗЕМЈАВА ДОНИРАА АМБУЛАНТНО ВОЗИЛО НА ГРАДОТ РЕСЕН
НОСИТЕЛКАТА НА ЛИСТА НА СДСМ ЗА ГРАД СКОПЈЕ - ИНТЕРВЈУ Пејкова: Политичарка во најава, хирург и мајка засекогаш!
НОСИТЕЛКАТА НА ЛИСТА НА СДСМ ЗА ГРАД СКОПЈЕ - ИНТЕРВЈУ Пејкова: Политичарка во најава, хирург и мајка засекогаш!
ЏАФЕРОСКИ: Почитувани сограѓани, од срце Ви благодарам за поддршката и срдечната комуникација при нашите непосредни многубројни средби
ЏАФЕРОСКИ: Почитувани сограѓани, од срце Ви благодарам за поддршката и срдечната комуникација при нашите непосредни многубројни средби
(ВИДЕО) ОВАА КАМПАЊА ЌЕ СЕ ПАМЕТИ ПО ЛАЖЕЊЕТО, ДАНЕЛА СЕ УТЕПА ОД ЛАЖЕЊЕ, ЖЕНАВА НЕМА НИ СРАМ НИ ПЕРДЕ, КАКО ЛИ ЈА НАЈДОА ВМРОВЦИТЕ
(ВИДЕО) ОВАА КАМПАЊА ЌЕ СЕ ПАМЕТИ ПО ЛАЖЕЊЕТО, ДАНЕЛА СЕ УТЕПА ОД ЛАЖЕЊЕ, ЖЕНАВА НЕМА НИ СРАМ НИ ПЕРДЕ, КАКО ЛИ ЈА НАЈДОА ВМРОВЦИТЕ
Глумењето патриот се исплати. Столе, синчето на Александар Пандов кандидат за советник во Град Скопје 👌 Цела да е!
Глумењето патриот се исплати. Столе, синчето на Александар Пандов кандидат за советник во Град Скопје 👌 Цела да е!
(ВИДЕО) СО АРОГАНЦИЈАТА ЖЕНАВА ПОТСЕТУВА НА ГОРДАНА ЈАНКУЛОВСКА: ДАНЕЛА ИМ СЕ НАЛУТИ НА НОВИНАРИТЕ ШТО ЈА ПРАШАА ДАЛИ МЕНАЏИРАЛА СО САЛА РАСАДНИК?!
(ВИДЕО) СО АРОГАНЦИЈАТА ЖЕНАВА ПОТСЕТУВА НА ГОРДАНА ЈАНКУЛОВСКА: ДАНЕЛА ИМ СЕ НАЛУТИ НА НОВИНАРИТЕ ШТО ЈА ПРАШАА ДАЛИ МЕНАЏИРАЛА СО САЛА РАСАДНИК?!
ТИМЧО БЕГАЛЧЕТО: Не отишол на дебата од здравствени причини. Се лечи во кафич во Ново Лисиче
ТИМЧО БЕГАЛЧЕТО: Не отишол на дебата од здравствени причини. Се лечи во кафич во Ново Лисиче

ЈОВАНОСКИ: Во текот на нашата вчерашна посета на манастирот Трескавец, заедно со премиерот Зоран Заев однесовме убава вест. Имено, за водоснабдувањето на манастирот издвоени се средства во висина од 5,5 милиони денари

Tоа е прекрасна вест, затоа што овој манастир е од исклучително духовно и културно значење не само за Прилеп и прилепчани, туку и за целата држава.

Манастирските конаци се целосно обновени, а отворени се и можностите во рамките на програмата на Министерството за култура да се вклучи и поддршка за реставраторските работи на манастирската црква „Успение на Пресвета Богородица“, со цел да се заштитат вредните артефакти од 13 век.

Продолжуваме да го негуваме нашето вредно културно, духовно и историско наследство.

loading...

Animepahe: The Mechanism of Spring anime episode Full online free at https://animepahe.cc dubbed anime

Website https://animeflix.nl: Watch Initial D Extra Stage animeflix Episode 2 animeflix detective conan

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://4anime.biz: Watch One Piece 3D2Y: Ace no shi wo Koete! Luffy Nakama Tono Chikai (Dub) 4anime Episode Full sword art online 4anime

Wikidot: https://www.wikidot.com/user:info/gogoanimebe

Prsync: http://prsync.com/kissanime/