СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ
СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ
Мицковски доживеал мала сообраќајна незгода пред Прилеп, не е повреден и се чувствува добро
Мицковски доживеал мала сообраќајна незгода пред Прилеп, не е повреден и се чувствува добро
ОБСЕ-ОДИХР: Еден отсто за независни листи е во согласност со добрите меѓународни практики
ОБСЕ-ОДИХР: Еден отсто за независни листи е во согласност со добрите меѓународни практики
Царовска: Со вработување на 500 образовни асистенти се грижиме и создаваме образование за секое дете
Царовска: Со вработување на 500 образовни асистенти се грижиме и создаваме образование за секое дете
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
Шекеринска: За Рамковниот договор имаше многу скепса, но создаде клима на заедништво
Шекеринска: За Рамковниот договор имаше многу скепса, но создаде клима на заедништво

ЈОВАНОСКИ: ЗА ЕДЕН МАНДАТ ВО ПРИЛЕП СРАБОТИВМЕ ПОВЕЌЕ ОД ТРИ ПОРАНЕШНИ МАНДАТИ НА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ НА ВМРО ДПМНЕ

На вечерашната средба со жителите на Варошко маало, заедно констатиравме дека во изминатите три и пол години од мојот мандат, реализиравме повеќе проекти отколку претходната локална власт на ВМРО-ДПМНЕ за 3 мандати, односно 12 години.

Булеварот „Гоце Делчев“, мостот на Градска река, проектот „Прилепско езеро – нови авантури, нови можности“, Градскиот стадион „Гоце Делчев“, се дела со кои се гордее секој прилепчанец.
Нашиот неселективен пристап во работата значеше посветување подеднакво внимание на сите граѓани, во сите урбани делови од градот, но и во населените места.

Го слушаме гласот на граѓаните. Разговараме за нивните проблеми и потреби. СДСМ има најдобри проекти, најдобра понуда, концепт, визија и најдобар степен на реализација. За нас зборот е збор. Продолжуваме понатаму заедно со граѓаните, бидејќи тоа е најдоброто за нашата општина!

#НајдобротоЗаНашатаОпштина

loading...

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime. Wedding Peach (Dub) (https://kissanime.mx/m/B1WZ) Episode 51

Watch anime online for free at WCOStream ben 10 alien force wcostream. Kaede New Town Episode Full

https://gogoanime.be overlord gogoanime. Ookami to Koushinryou II: Ookami to Kohakuiro no Yuuutsu (https://gogoanime.be/m/waWG) Episode Full

KissAnime Openuserjs: https://openuserjs.org/users/kissanimemx