На денешен ден на 15 мај 2017 година , Канал 5 започна со емитувањето на најгледаната и највлијателна политичка ТВ емисија „Само Вистина“
На денешен ден на 15 мај 2017 година , Канал 5 започна со емитувањето на најгледаната и највлијателна политичка ТВ емисија „Само Вистина“
ВО ЃОРЧЕ СЕ РАБОТИ ТУРБО: НОВ КРУЖЕН ТЕК ВО ВОЛКОВО, НОВИ УЛИЦИ ВО ДЕКСИОН И ДАМЕ ГРУЕВ, СЕ ЧИСТАТ КАНАЛИ...
ВО ЃОРЧЕ СЕ РАБОТИ ТУРБО: НОВ КРУЖЕН ТЕК ВО ВОЛКОВО, НОВИ УЛИЦИ ВО ДЕКСИОН И ДАМЕ ГРУЕВ, СЕ ЧИСТАТ КАНАЛИ...
ПОКАНА ЗА УЧЕСТВО ВО НАЈДОБРИОТ ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КОУЗОН КАМП И ВО 2021
ПОКАНА ЗА УЧЕСТВО ВО НАЈДОБРИОТ ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КОУЗОН КАМП И ВО 2021
ФОТО НА ДЕНОТ - СДСМ НИКОГАШ НЕ БИЛ ВОЛКУ МОЌЕН: ВЛАСТА ОД ЛОКАЛНО ПА ДО ЦЕНТРАЛНО НИВО ВО ЕДНА ФОТКА
ФОТО НА ДЕНОТ - СДСМ НИКОГАШ НЕ БИЛ ВОЛКУ МОЌЕН: ВЛАСТА ОД ЛОКАЛНО ПА ДО ЦЕНТРАЛНО НИВО ВО ЕДНА ФОТКА
ШУЌУР, КОНЕЧНО И ХИСТЕРИЧНИОТ САШО ТАСЕВСКИ ДА КАЖЕ НЕШТО ПАМЕТНО: ИЗРАЕЛ Е КРИВ, ГИ ДРЖАТ ПАЛЕСТИНЦИТЕ КАКО ГУЛАБИ ЗА ОТСТРЕЛ!
ШУЌУР, КОНЕЧНО И ХИСТЕРИЧНИОТ САШО ТАСЕВСКИ ДА КАЖЕ НЕШТО ПАМЕТНО: ИЗРАЕЛ Е КРИВ, ГИ ДРЖАТ ПАЛЕСТИНЦИТЕ КАКО ГУЛАБИ ЗА ОТСТРЕЛ!
ЕВЕ ЗОШТО ПЛАЧАТ ПО ТИТОВО ВРЕМЕ, ОСВЕН ШТО ТОГАШ БИЛЕ МЛАДИ СЕКАКО: Кога работникот беше господин...
ЕВЕ ЗОШТО ПЛАЧАТ ПО ТИТОВО ВРЕМЕ, ОСВЕН ШТО ТОГАШ БИЛЕ МЛАДИ СЕКАКО: Кога работникот беше господин...
(ВИДЕО) ДВЕ БАБИ ВМРОВКИ ОД ВЕЛЕС ИМ ГО ЗЕМАА ЛЕБОТ НА ФЧЕРАШНИ И ЗЕВЗЕКМАНИЈА: ДЕЦАТА НЕ СМЕАТ ДА УЧАТ ЗА КОМПЈУТЕРИ, ТОА Е ГОЛЕМО ЗЛО!
(ВИДЕО) ДВЕ БАБИ ВМРОВКИ ОД ВЕЛЕС ИМ ГО ЗЕМАА ЛЕБОТ НА ФЧЕРАШНИ И ЗЕВЗЕКМАНИЈА: ДЕЦАТА НЕ СМЕАТ ДА УЧАТ ЗА КОМПЈУТЕРИ, ТОА Е ГОЛЕМО ЗЛО!
(ВИДЕО) ТРАЈАНОВ: Не сум против легализацијата на градбите на сиромашните, се плашам дека законот ќе го искористат богаташи и криминалци
(ВИДЕО) ТРАЈАНОВ: Не сум против легализацијата на градбите на сиромашните, се плашам дека законот ќе го искористат богаташи и криминалци

Јовановиќ: Да ги доведеме Левица и ВМРО на власт, а потоа да спиеме со шлем и панцир-кошули?

Не сме за промена од корен на образовниот систем кој треба да биде хуманизиран, деидеологизиран и во кој учениците ќе можат растеретено да мислат и учат низ интердисциплинарни области, ама затоа сме за насилство и реторичко колење на социјалните мрежи. Притоа, најголемите фрустрации на Мицкоски и Апасиев потекнуваат од образовниот систем.

Едниот е професорско, а оттука и размазано дериште, а другиот бил фрустриран и сиромашен студент, па тоа денес е нивната легитимација за влез во поликата? Мицкоски треба да го трпиме во докажувањето кон својот татко дека може да биде подобар од него така што ќе ја води земјата (?), а Апасиев треба да го трпиме за да може наместо на ебените професори од младоста, да ни се заканува нам – заедно со неговите гуланфери – и така да компензира за неговите трауматични студенски денови?

Одете бре да се лечите. Вие сте луди!

Денес и вчера на Петрит Сарачини му се закануваа со смрт и сечење на прсти за јавно искажан став, а пред некоја ден новинарката Јоци ја черечат на 30 фан пејџови… Ама не се само Петрит и Јоци, во прашање се десетици и десетици луѓе кои не се согласуваат со политиката на Левица и ВМРО-ДПМНЕ. Огромен е бројот на граѓани кои не прифаќаат овие две партии да бидат алтернатива на Заев. Затоа што и сами гледаат: излеговме од едно насилство и ниту во лудило не планираме да го замениме со друго насилство кое очигледно ќе биде уште поголемо и покомплицирано од тоа во времето на црни Грујо.

Да го смениме Заев за да ги доведеме Левица и ВМРО на власт, а потоа да спиеме со шлем и панцир-кошули? Не фала. До толку луди и глупави не сме!

ФБ статус на Ненад Јовановиќ

loading...

AniWatch anime sites: Watch So I'm a Spider, So What? Episode 3

ANIMEFLIX animeflix ios: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (Dub) (https://animeflix.nl/m/m5ln) Episode Preview