ПЕТЛИЧКОВСКИ ЗА ТВ 24: ВАКЦИНИТЕ СЕ ОДЛИЧНО РЕШЕНИЕ ЗА ИЗЛЕЗ ОД КРИЗАТА, ЗОШТО НАРОДОТ НЕ ГИ ПРИФАЌА - НЕ МИ Е ЈАСНО!
ПЕТЛИЧКОВСКИ ЗА ТВ 24: ВАКЦИНИТЕ СЕ ОДЛИЧНО РЕШЕНИЕ ЗА ИЗЛЕЗ ОД КРИЗАТА, ЗОШТО НАРОДОТ НЕ ГИ ПРИФАЌА - НЕ МИ Е ЈАСНО!
АКО Е ОВА ПРОБЛЕМОТ, ТОГАШ СМЕ СЕ РАСПРАВАЛЕ ЗА СИТНА БОРАНИЈА - Називот „бугарски“ пред терминот „фашистички окупатор“ ќе се брише и од учебниците по историја?
АКО Е ОВА ПРОБЛЕМОТ, ТОГАШ СМЕ СЕ РАСПРАВАЛЕ ЗА СИТНА БОРАНИЈА - Називот „бугарски“ пред терминот „фашистички окупатор“ ќе се брише и од учебниците по историја?
НАШИТЕ СОГРАЃАНИ АЛБАНЦИ ДА БИДАТ СПОКОЈНИ - Заев: Законот за јазиците нема да се менува во зависност од резултатите од пописот
НАШИТЕ СОГРАЃАНИ АЛБАНЦИ ДА БИДАТ СПОКОЈНИ - Заев: Законот за јазиците нема да се менува во зависност од резултатите од пописот
Кога сте подготвени за купување на вашиот прв нов дом
Кога сте подготвени за купување на вашиот прв нов дом
СВАРОВСКИ СУДСТВОТО ГО ШТИТИ МОЌНИКОТ ОД КИЧЕВО - СО МЕСЕЦИ СУДСКИОТ ПРОЦЕС ЗА МИЛОШОСКИ ЗАКОЧЕН НИКАКО ДА ПОЧНЕ!!!
СВАРОВСКИ СУДСТВОТО ГО ШТИТИ МОЌНИКОТ ОД КИЧЕВО - СО МЕСЕЦИ СУДСКИОТ ПРОЦЕС ЗА МИЛОШОСКИ ЗАКОЧЕН НИКАКО ДА ПОЧНЕ!!!
ШИЛЕГОВ: Во Ѓорче Петров подигнати се над 6.400 метри квадратни нови и реконструирани паркови површини, со засадени околу 1000 садници
ШИЛЕГОВ: Во Ѓорче Петров подигнати се над 6.400 метри квадратни нови и реконструирани паркови површини, со засадени околу 1000 садници
(ВИДЕО) ОХРИД Е ДОМАЌИН НА ГОЛЕМА НАТО ВЕЖБА ЗА СПАСУВАЊЕ ПРИ ЦИВИЛНИ КАТАСТРОФИ: Станува збор за вежбовна активност од големи размери, настан кој инволвира повеќе од 700 учесници од земјава и странство во којашто, покрај Република Северна Македонија, учествуваат 27 земји и е прва НАТО вежба во Република Северна Македонија од ваков размер
(ВИДЕО) ОХРИД Е ДОМАЌИН НА ГОЛЕМА НАТО ВЕЖБА ЗА СПАСУВАЊЕ ПРИ ЦИВИЛНИ КАТАСТРОФИ: Станува збор за вежбовна активност од големи размери, настан кој инволвира повеќе од 700 учесници од земјава и странство во којашто, покрај Република Северна Македонија, учествуваат 27 земји и е прва НАТО вежба во Република Северна Македонија од ваков размер
ШИЛЕГОВ ЗАЕДНО СО ГРАЃАНИТЕ НА ВЕЛОСИПЕДСКО ДЕФИЛЕ НИЗ СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ ЗАЕДНО СО ГРАЃАНИТЕ НА ВЕЛОСИПЕДСКО ДЕФИЛЕ НИЗ СКОПЈЕ

ЈОВЕ БЕШЕ И СИ ОСТАНА, ХАРМОНИКАШ ДУГМЕТАРАЦ, ЗАЛУТАН И ИЗГУБЕН ВО ПОЛИТИКАТА…

joci.mk

Јове Кекеновски, мачето му, рипката, папагалот и секретарката решиле да коалицираат со Мицкоски. Сево ова, после кофи и кофи истурен кравји булшит врз главата на Мицкоски.
Не знам дали Јове со себе во новата коалиција го зел и двоседот од ,,Смок” од Аутокоманда. И дали токму на него се ,,потпишала” оваа нова хармоникашка формација, но баш и не е битно во моментов, док не стане битно.

Туку, ова е истиов Јове кој во јули бараше оставки од Мицкоски и од врвот на ВМРО-ДПМНЕ, а во август му бараше да се извини на македонскиот народ.
Што се случило во октомври, си знаат ѕидовите во ,,Смок”.
Добро, де. И уште илјада души.
Што би се рекло – Заев го бутаат уште утре со мал прст, овие гранде демохристијани, верни, чесни, честити, морални нали, страааав и трепееет за СДСМ, што би рекла Вале Божиновска …

#Двосед #Коалиција

loading...

GoGoAnime: Hamtaro: Hamtaro's Birthday! - 3000 Hammy Steps in Search of Mommy (Dub) anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime boruto

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Animepahe: Breakers anime episode 16 online free at https://animepahe.cc watch anime free

ID-0 (Dub) (https://animebee.to/m/9rk8) Episode 12

Wakelet: https://wakelet.com/@gogoanimebe

Fr quora: https://fr.quora.com/profile/gogoanimelol/answers/published