Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

КАКО БЕ МАЈКА ГИ РОДИ ВМРОВЦИТЕ ТОЛКУ ГЛУПИ И РЕТАРДИРАНИ И ЗЛОБНИ?!?!

Со овие лубриканти и кондоми на глава ни се качија веќе 3-та година по ред држат упорно пресови и го лажат народот со теза дека владата е развратна и мисли само на секс и бесчестие и гревови?!?!

А тие лубриканти и кондоми се за да им се донираат на заразените од ХИВ и зависните од Хероин и други мали групи кои се најголеми ширачи на ХИВ и СИДА во земјава со што се држи болеста под контрола со што се штитат и децата на овие ГНАСНИ ГЛУПИ вмровци што не отекоа со пресови на тема лубриканти и кондоми!

Како бе мајка ги роди толку злобни и расипани и одвратни?!?!

loading...

Website https://animeheaven.pro: Watch Taboo Tattoo (Dub) animeheaven Episode 12 anime heaven org

Watch Blue Exorcist The Movie Episode Full

AnimeFreak: Hetalia: The Beautiful World Specials (Dub) anime episode 4 online free at https://animefreak.ws bleach animefreak

Website https://animekisa.in: Watch YU-NO: A girl who chants love at the bound of this world. (Dub) animekisa Episode 26 anime websites

Penzu: https://penzu.com/p/06a62e38

Bakespace: https://www.bakespace.com/members/profile/animefreakws/1243711/