(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
НИКОЛОВ: Ќе победиме затоа што општина Росоман го заслужува најдоброто
НИКОЛОВ: Ќе победиме затоа што општина Росоман го заслужува најдоброто
Од 113-тата седница на Владата: Укинато е ограничувањето на бројот на гости на една маса во угостителските објекти и се дозволува поголема исполнетост на капацитетите и во отворениот и во затворениот дел
Од 113-тата седница на Владата: Укинато е ограничувањето на бројот на гости на една маса во угостителските објекти и се дозволува поголема исполнетост на капацитетите и во отворениот и во затворениот дел
НЕОДГОВОРЕН НАРОД НА КОЈ НЕ МУ Е ВАЖНО КОЈ МУ ГИ ВОДИ ОПШТИНИТЕ И ДРЖАВАТА: ОСВЕН ШТО 250 000 ОСТАНАЛЕ ДОМА, ДУРИ 60 000 ГИ ПРЕЧКРТАЛЕ ЛИВЧИЊАТА?!?!
НЕОДГОВОРЕН НАРОД НА КОЈ НЕ МУ Е ВАЖНО КОЈ МУ ГИ ВОДИ ОПШТИНИТЕ И ДРЖАВАТА: ОСВЕН ШТО 250 000 ОСТАНАЛЕ ДОМА, ДУРИ 60 000 ГИ ПРЕЧКРТАЛЕ ЛИВЧИЊАТА?!?!
Османи: Мнозинството е стабилно, нема да има нови избори и потреси
Османи: Мнозинството е стабилно, нема да има нови избори и потреси

КАКО ШТО ДОЛИКУВА НА ЕДЕН ДЕМОКРАТ, ЗАЕВ ПРИФАТИ ТВ ДУЕЛ СО МИЦКОВСКИ, ЌЕ СЕ СООЧАТ УТРЕ ВО 18.30 ЧАСОТ НА КАНАЛ 5 ТЕЛЕВИЗИЈА

Канал 5 има чест да ви го најави одлучувачкиот ДУЕЛ ЗА ИДНИНАТА, помеѓу најголемите политички опоненти во Македонија, Премиер и Лидер на СДСМ, Зоран Заев и Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Заев, како премиер на Македонија доживеа да види веење на нашето знаме во седиштето на НАТО, решавање на спорот со Грција, но и ковид пандемијата како и последната несреќа со пожарот во Тетово. Дали Заев е задоволен од своите резултати?

Мицкоски, како лидер на најголемата опозиција , ги одби сите обиди за разнебитување на партијата со разни „реформатори“ и конгресмени, постојано дишејќи и во врат на владејачката коалиција на СДСМ и ДУИ. Можеше ли Мицкоски да направи повеќе и да стане премиер на Македонија?

Кој лидер е за правда и европска Македонија, а кој моли правдата да ја нема и да не влеземе во ЕУ? Дали пописот ќе не зближи со сограѓаните или резултатот ќе предизвика нови поголеми поделби меѓу нас? Кој е некрофиличар а кој е некрофобичар и емпат?

Сите овие прашања и дилеми ќе ги поставува Гоце Михајлоски, а под жешките рефлектори во студиото на Канал 5 ќе бидат Христијан Мицкоски и Зоран Заев, во ДУЕЛОТ ЗА ИДНИНАТА , во Само Вистина, во понеделник 20 Септември во 18.30 часот на Канал 5 Телевизија!

loading...

AnimeFreak: Tweeny Witches anime episode 20 online free at https://animefreak.ws vinland saga animefreak

Ancien and the Magic Tablet: Another Story (https://4anime.biz/m/qnBo) Episode Full

Saiyuki Reload Episode 25

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Startupmatcher: https://startupmatcher.com/p/kissanime-2

Cults3d: https://cults3d.com/en/users/kissanimemx