ОВОЈ Е АЛБАНСКИОТ АНТОЊО МИЛОШОСКИ, А ЗИНЕ ЛАЖЕ - Таравари: Немам доказ за поткуп на пратеници
ОВОЈ Е АЛБАНСКИОТ АНТОЊО МИЛОШОСКИ, А ЗИНЕ ЛАЖЕ - Таравари: Немам доказ за поткуп на пратеници
СООБРАЌАЈКАТА КАЈ МАВРОВКА ЗАЕДНО СО НЕСПОСОБНАТА ДАНЕЛА АРСОВСКА ДЕНЕСКА НАПРАВИ ХАОС ВО ГРАДОТ, МВР МОРАШЕ ДА ИНТЕРВЕНИРА!!!
СООБРАЌАЈКАТА КАЈ МАВРОВКА ЗАЕДНО СО НЕСПОСОБНАТА ДАНЕЛА АРСОВСКА ДЕНЕСКА НАПРАВИ ХАОС ВО ГРАДОТ, МВР МОРАШЕ ДА ИНТЕРВЕНИРА!!!
Обраќање на претседателот Пендаровски на форумот „Сиромаштијата на децата во Северна Македонија - примањата не се единствен фактор”
Обраќање на претседателот Пендаровски на форумот „Сиромаштијата на децата во Северна Македонија - примањата не се единствен фактор”
САД НЕМА ДА ДОЗВОЛАТ ВОЈНА ВО БОСНА - „Тоа нема да се случи. Тоа еднаш го кажав и ќе повторам: Нема да има војна во БиХ. Ова не е 1991 година“, изјави Ескобар во интервју за сараевската телевизија Н1, кое подетално ќе се емитува вечерва
САД НЕМА ДА ДОЗВОЛАТ ВОЈНА ВО БОСНА - „Тоа нема да се случи. Тоа еднаш го кажав и ќе повторам: Нема да има војна во БиХ. Ова не е 1991 година“, изјави Ескобар во интервју за сараевската телевизија Н1, кое подетално ќе се емитува вечерва
АНГОВ: Главна цел ќе биде развој на еко- туризмот и Дојран да стане првата еко-туристичка дестинација во државата
АНГОВ: Главна цел ќе биде развој на еко- туризмот и Дојран да стане првата еко-туристичка дестинација во државата
ЗАЕВ: Животот и делото на Конески се судбински врзани и со раѓањето на македонска државност
ЗАЕВ: Животот и делото на Конески се судбински врзани и со раѓањето на македонска државност
КОВАЧЕВСКИ: Особено ми е драго што во Куманово наидов на одличен прием и поддршка од сопартијците и членовите на раководството
КОВАЧЕВСКИ: Особено ми е драго што во Куманово наидов на одличен прием и поддршка од сопартијците и членовите на раководството
НИКОЛОВСКИ: Вечерва од Штип ја давам поддршката за Димитар Ковачевски, за иден претседател на #СДСМ, за неговата програма која нуди мерки за развојна економија, подобар животен стандард, враќање на добербата на граѓаните во институциите
НИКОЛОВСКИ: Вечерва од Штип ја давам поддршката за Димитар Ковачевски, за иден претседател на #СДСМ, за неговата програма која нуди мерки за развојна економија, подобар животен стандард, враќање на добербата на граѓаните во институциите

КАКОВ АВТОГОЛ НА КАМЧЕВ, НАМЕСТО ДА ЈА ДИСТАНЦИРА БОЛНИЦАТА СИСТИНА ОД СВОЈАТА СУДСКА ДРАМА, ТОЈ ПРАЌА ПОРАКА ДЕКА БЕЗ НЕГО СИСТИНА НЕ МОЖЕ ДОБРО ДА ЛЕЧИ ПАЦИЕНТИ?!?!

Погледнете го овој пасус во соопштението на лекарите од болницата Систина:

Г-динот Јордан Камчев е директно потребен за реализација на голем број на активности во Болницата, а престрогата мерка притвор е сериозно попречување на секојдневното работење.

Со ова Камчев си дава неверојатен автогол, праќа порака дека без него, болницата Систина не може да дава квалитетен сервис на своите пациенти со што практично им вели на идните пациенти одете во друга болница, без Камчев ние не може да лечиме народ?!?!

Сигурно Камчев сакал да постугне друга цел, јавноста да се сожали кон лекарите и пациентите и тоа да биде притисок за негово ослободување, но тој не пресметал дека ефектот може да биде обратен и негативен, односно тој ја вовлекува болницата која е бренд за квалитет во своите судски криминални драми и со тоа ја оцрнува болницата плус праќа порака дека без него таа ќе се распадне што е лоша порака до пациентите, сегашни и идни, обично силни институции не зависат од поединци па макар тоа биле и главните менаџери, тие би требало да можат да го задржат квалитетот на своите продукти и сервиси без разлика дали ќе има персонална промена во менаџментот, барем на средно краток рок…

Ако Систина е во хаос без Камчев тоа значи дека болницата нема добра менаџерска структура туку била УАН МЕН ШОУ што е голема автогол критика која болницата си ја нанесува самата на себе во очај за да си го спаси газдата од затвор.

loading...

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

watch anime online Tokyo Ghoul

AniWatch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

AniWatch That Time I Got Reincarnated as a Slime

ani watch me AniWatch Your Lie in April