Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
Едвард Џозеф: Софија може да ги поткопа темелите на македонската држава
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија
КАЕВСКИ: Срамно, Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ширеа лаги и ги рушеа државните позиции со Бугарија
На младите им треба психолошка поддршка, која нема да трае само 15 минути
На младите им треба психолошка поддршка, која нема да трае само 15 минути
Град Скопје ќе доделува годишни стипендии од 24.000 денари за спортисти-средношколци
Град Скопје ќе доделува годишни стипендии од 24.000 денари за спортисти-средношколци
ЛИТАР ГОРИВО ВО ЕУ НАБЛИЖУВА КОН ТРИ ЕВРА: Најскап бензин возат Финците, но и во Грција е скоро 2 и пол евра
ЛИТАР ГОРИВО ВО ЕУ НАБЛИЖУВА КОН ТРИ ЕВРА: Најскап бензин возат Финците, но и во Грција е скоро 2 и пол евра
И Холандија го активира антикризниот план, ги вклучува термоелектраните
И Холандија го активира антикризниот план, ги вклучува термоелектраните
Петар Колев: Доколку Македонија не ја прифати подадената рака на Бугарија ќе биде целосно изолирана
Петар Колев: Доколку Македонија не ја прифати подадената рака на Бугарија ќе биде целосно изолирана
Министерството за надворешни работи со осуда на говорот на омраза во Народното собрание на Бугарија
Министерството за надворешни работи со осуда на говорот на омраза во Народното собрание на Бугарија

КАКОВ КОЛОСАЛЕН ПСИХОПАТ: ГО СУДАТ ЗА МОЌНИК, ФАТЕН КАКО БИЛ ОСУДЕН ВО ГЕРМАНИЈА ЗА КРАЖБА, ОН ОТИДЕ НА АЛФА ДА РАСПРАВА КОЛКУ ЛОШ БИЛ ФРЧКО?!?!

Режим си помагал 12 години, те судат во случајот МОЌНИК каде си нарачувал лустрација и си крадел општински имот, фатен си како си осуден за кражба и фалсификати во Германија, на снимки те има како си договарал промена на името, и ти што правиш?

Одиш на Алфа Тв и расправаш колку лош човек е Фрчковски?!?!?! Па нормално, затоа што си ТОТАЛЕН ПСИХОПАТ!

loading...

https //go88. vin go88 otp go88 phiên bản cũ

Cách tải game sunwin tài xỉu đổi thưởng mới nhất 2022 sunwin khoá tài khoản sunwin đánh trực tiếp