ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

КАКОВ ЛИДЕР ТАКОВ ПОРТПАРОЛ – ПРИКАЗНАТА НА ДИБЕКОТ СТОИЛКОВСКИ НАЛИКУВА НА ТАА НА МИЦКОВСКИ

Мицковски станал асистент па професор кај тате на машински, тоа му е прво вработување во животот. Кај тате дипломирал, магистрирал и докторирал.

Така и неговиот портпарол, дибекот Стоилковски. Станал спикер во македонско радио затоа што татко му бил таму спикер, но го избркале затоа што бил арогантен и разгален и на сите им идел на нерви.

Од таму потоа преминал во весникот Република па Тв Нова и на крај и официјално станал портпарил на мафијата, иако претходно како куртон новинар бил исто тоа ама маскиран како новинар.

п.с Дибек во приказнава се однесува на неговиот карактер постојано да лаже и да треска глупости од говорницата во белата плата, не се однесува на неговата тежина, иако тој во последно време е доста ослабнат за што му честитаме и го охрабруваме да продолжи така, би било добро да проба и карактерно да се промени но за тоа е сепак многу доцна.

loading...

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

sites to watch anime My Hero Academia Season 3 (Dub)

anime freaks website AnimeFreak High School DxD

AnimeFreak One Piece

anime website Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

Bleach (Dub) Episode 359