Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем

КАКОВ ПРЕСВРТ: СЕГА МИЦКОВСКИ НАЈАВУВА ПОВЛЕКУВАЊЕ ОД ПОЛИТИКАТА?!?!

– Ако продлжат вака да се одвиваат настаните, човек треба да се замисли дали вреди да се бави со политика во земјава…

Ова не еднаш туку два пати во рок од 5 минути изјава го кажа лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Мицковски.

Дали ова значи дека Мицковски е веќе разочаран и се чувствува толку посрамено и резигнирано што не му успеа да ја сруши владата и е свесен дека наредната шанса ќе ја има дури во 2024-та, и плиус знае дека во декември ќе добиеме старт на преговори со ЕУ, односно Бугарија ќе ја тргна блокадата па е свесен дека рејтингот на владата ќе оди само нагоре па затоа размислува да се откае од политика?!?!

Новинарите не реагираа благовремено на неговите изјави и не поставија прашање на овие теми и самите беа затечени и збунети од разврската на политичката драма во собранието.

loading...

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 5

stream anime online SK8 the Infinity (Dub)

animefreak The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

animes online Seirei Gensouki: Spirit Chronicles