Заев на Форумот Делфи во Атина: Потребен ни е економски просперитетен Балкан на 21 век, интегриран во ЕУ
Заев на Форумот Делфи во Атина: Потребен ни е економски просперитетен Балкан на 21 век, интегриран во ЕУ
(ВИДЕО) Заев на средба со министерот за надворешни на Португалија Силва: Амбицијата на Португалија првата меѓувладина конференција со Северна Македонија да се одржи за време на нејзиното претседавање со ЕУ е единствено исправна
(ВИДЕО) Заев на средба со министерот за надворешни на Португалија Силва: Амбицијата на Португалија првата меѓувладина конференција со Северна Македонија да се одржи за време на нејзиното претседавање со ЕУ е единствено исправна
(ВИДЕО) Заев - Санчез: Историска посета со која се зајакнуваат односите меѓу Северна Македонија и Шпанија, прогресивните сили мора да се поддржуваат меѓусебно
(ВИДЕО) Заев - Санчез: Историска посета со која се зајакнуваат односите меѓу Северна Македонија и Шпанија, прогресивните сили мора да се поддржуваат меѓусебно
Џафери: Рамазан бајрам нека биде поттик за правење добри дела
Џафери: Рамазан бајрам нека биде поттик за правење добри дела
НЕВЕРОЈАТНО, ДОЧЕКАВМЕ ГРЦИТЕ ДА НЕ БРАНАТ ОД БУГАРИТЕ НА СМЕТКА НА АЛБАНЦИТЕ: Грција не прифаќа одвојување на Македонија и Албанија на патот кон ЕУ
НЕВЕРОЈАТНО, ДОЧЕКАВМЕ ГРЦИТЕ ДА НЕ БРАНАТ ОД БУГАРИТЕ НА СМЕТКА НА АЛБАНЦИТЕ: Грција не прифаќа одвојување на Македонија и Албанија на патот кон ЕУ
(ВИДЕО) БРАВО - Шестиот пакет мерки вреден 17,8 милиони евра е силна поддршка за туристичко-угостителскиот сектор
(ВИДЕО) БРАВО - Шестиот пакет мерки вреден 17,8 милиони евра е силна поддршка за туристичко-угостителскиот сектор
(ВИДЕО) СЕ ПОЧНА КОГА ИЗРАЕЛ ПОЧНА ДА ГИ ТЕПА МУСЛИМАНИТЕ КОИ СЕ МОЛЕА ВО ЏАМИЈАТА АЛ АКСА - Хаос во Израел : Горат синагоги, Нетанјаху прогласи вонредна состојба
(ВИДЕО) СЕ ПОЧНА КОГА ИЗРАЕЛ ПОЧНА ДА ГИ ТЕПА МУСЛИМАНИТЕ КОИ СЕ МОЛЕА ВО ЏАМИЈАТА АЛ АКСА - Хаос во Израел : Горат синагоги, Нетанјаху прогласи вонредна состојба
(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО, НА ПОНИКВА ВО КОЧАНИ ИМА АВИОНСКА ПИСТА?!?!
(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО, НА ПОНИКВА ВО КОЧАНИ ИМА АВИОНСКА ПИСТА?!?!

КАКОВ ШАРЛАТАН – МИЦКОВСКИ СЕ ИЗБРУКА НА МЕЃУНАРОДНА СЦЕНА – ЈАНША ГО ИЗЛАЖАЛ ДЕКА ЗАЕВ ГО КРЕИРАЛ НОН ПЕЈПЕРОТ ЗА НОВИ ГРАНИЦИ НА БАЛКАНОТ И ОВОЈ СО СИОТ ПАМЕТ МУ ПОВЕРУВАЛ И СЕГА ЈА ФРЛА СВОЈАТА ЗЕМЈА ВО ОГАН?!?!

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски откри дека денеска разговарал со словенечкиот премиер Јанез Јанша и тој му пренел дека тој не креирал нон пејпер за прекројување на границите на Балканот. Но, му рекол дека таков сличен документ креирале Зоран Заев, Тања Фајон и Тонино Пицула.

-Денеска разговарав со премиерот Јанша, но тој друго ми кажа. Тања Фајон, Тонино Пицула и Заев креирале сличен таков нонпејпер кој шири по Европа. Кој многу брзо може да стане познат на македонската јавност. А, Јанша ја пренесува својата неизмерна поддршка кон Македонија и иднината на Македонија исклучиво ја гледа во рамки на обединета Европа. Тој вели не постои таков документ, ми вели пренеси ги моите поздрави до македонскиот народ и мојата поддршка, вели Мицкоски.

Каков епски шарлатан! Го спасува Јанша кој е мета на осуда на цел свет и го мести премиерот на својата земја демек Северна Македонија бара промена на граници на балканот?!?! Колку е лудо ова човече, значи едно е да сакаш да бидеш премиер ама до толку да си спремен низ лешеви па дуру и низ пепел да газиш за да дојдеш до таа функција тоа е болно умно и психопатски!

loading...

AnimeHeaven animeheaven dragon ball super: Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 4

4Anime hunter x hunter 4anime: Dr. Stone: Stone Wars Episode 11