ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ

КАКВА БРУКА: ГЛАВНИ ЛУЃЕ ВО ВМРО ДПМНЕ СЕ СИНЧИЊАТА НА ЕКС ШЕФОВИТЕ НА ДБК ВО ГРУЕВИЗМОТ?!?!

Синот на екс шефот на ДБК во времето на Груевизмот сега е главен човек во ВМРО ДПМНЕ за надвотешна политика?!?!

Детето во Груевизмот добило државна стипендија да студира на американскиот реномиран универзитет Џон Хопкинс?!?

Баш синот на шефот на ДБК, не некое дете на некој работник или селанец, туку баш синот на најмоќната владина агенција добил стипендија и сега е главна политичка надеж за опозициската ВМРО?!?!

Каква брука е ова за партијата која едно време важеше за партија на сиромашните класи во земјава…

Инаку овој таткото, Љупчо Андоновски беше фатен со Мицко во кафаната во Дебар Маало кога Мицко го прекрши полицискиот час за да ака по кафани, ете зошто синчето е толку промовирано во партијата, тате е близок на лидерот.

loading...

https://wcostream.cc wcostream dragon ball

Big Windup! 2 Episode 13

Watch Azumanga Daioh: Gekijou Tanpen (Dub) Episode Full

TwistMoe: How clumsy you are, Miss Ueno. anime episode 12 online free at https://twistmoe.net animes online

Threadless: https://www.threadless.com/@gogoanimelol/activity

Seedandspark: https://seedandspark.com/user/anime-flix