(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава

КАКВА БРУКА: ГЛАВНИ ЛУЃЕ ВО ВМРО ДПМНЕ СЕ СИНЧИЊАТА НА ЕКС ШЕФОВИТЕ НА ДБК ВО ГРУЕВИЗМОТ?!?!

Синот на екс шефот на ДБК во времето на Груевизмот сега е главен човек во ВМРО ДПМНЕ за надвотешна политика?!?!

Детето во Груевизмот добило државна стипендија да студира на американскиот реномиран универзитет Џон Хопкинс?!?

Баш синот на шефот на ДБК, не некое дете на некој работник или селанец, туку баш синот на најмоќната владина агенција добил стипендија и сега е главна политичка надеж за опозициската ВМРО?!?!

Каква брука е ова за партијата која едно време важеше за партија на сиромашните класи во земјава…

Инаку овој таткото, Љупчо Андоновски беше фатен со Мицко во кафаната во Дебар Маало кога Мицко го прекрши полицискиот час за да ака по кафани, ете зошто синчето е толку промовирано во партијата, тате е близок на лидерот.

loading...

AnimeDao darling in the franxx animedao: Watch Naruto: Shippuden (Dub) Episode 395 (https://animedao.nl/m/5V0r/ep-395)

AnimeTV anime tv for free: Watch Bleach Episode 224