Милевски: Децата пред се, училиштето во Косоврасти реновирано според најнови стандарди
Милевски: Децата пред се, училиштето во Косоврасти реновирано според најнови стандарди
СО БУГАРИЈА ГОВОРИМЕ ДВА СЛИЧНИ, НО РАЗЛИЧНИ И МЕЃУНАРОДНО ПРИЗНАТИ ЈАЗИЦИ, Ѝ ОДГОВОРИ ЗАЕВ НА МИЗРАХИ
СО БУГАРИЈА ГОВОРИМЕ ДВА СЛИЧНИ, НО РАЗЛИЧНИ И МЕЃУНАРОДНО ПРИЗНАТИ ЈАЗИЦИ, Ѝ ОДГОВОРИ ЗАЕВ НА МИЗРАХИ
(ВИДЕО) Министерот Спасовски оддаде почит на четворицата македонски бранители во чија чест беше откриено спомен обележје во Берово
(ВИДЕО) Министерот Спасовски оддаде почит на четворицата македонски бранители во чија чест беше откриено спомен обележје во Берово
(ВИДЕО) ДЕТАЛНА АНАЛИЗА НА ТЕМА ДАЛИ СЕ ТЕТОВЧАНИ ЦИЦИИ?
(ВИДЕО) ДЕТАЛНА АНАЛИЗА НА ТЕМА ДАЛИ СЕ ТЕТОВЧАНИ ЦИЦИИ?
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - Заев на Економски Форум во Скопје: „Во првите пет месеци потпишавме 15 договори за инвестирање“
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - Заев на Економски Форум во Скопје: „Во првите пет месеци потпишавме 15 договори за инвестирање“
БРАВО - Министерот за правда Маричиќ доби поддршка и охрабрување од евроамбасадорот Гир кој оцени дека досегашната работа на Министерството за правда е во вистинска насока и дека динамиката на реформи е добра
БРАВО - Министерот за правда Маричиќ доби поддршка и охрабрување од евроамбасадорот Гир кој оцени дека досегашната работа на Министерството за правда е во вистинска насока и дека динамиката на реформи е добра
ТОП 10 НАЈГЛУПИ ТЕЗИ НА ВМРОВЦИТЕ ЗА ВЕТОТО ОД БУГАРИЈА
ТОП 10 НАЈГЛУПИ ТЕЗИ НА ВМРОВЦИТЕ ЗА ВЕТОТО ОД БУГАРИЈА
БРАВО - ОПШТИНА ГАЗИ БАБА ВТОРА НАЈТРАНСПАРЕНТНА ОПШТИНА ВО ДРЖАВАТА
БРАВО - ОПШТИНА ГАЗИ БАБА ВТОРА НАЈТРАНСПАРЕНТНА ОПШТИНА ВО ДРЖАВАТА

КАКВА НЕВЕРОЈАТНА ПЕРВЕРЗИЈА – АДВОКАТОТ НА КАМЧЕВ Е ИСТИОТ ЧОВЕК КОЈ ВО ИМЕТО НА ВМРО ДПМНЕ ПРЕГОВАРАШЕ ЗА УКИНУВАЊЕ НА СЛУЧАИТЕ НА СЈО ПРИ ЗАКОНОТ ЗА ЈО!

Нема да ви се верува. Личниот адвокат на Камчев е човекот кој е претседател на правната комисија на ВМРО ДПМНЕ и кој во името на опозицијата преговараше за новиот закон за ЈО во кој опозицијата настоуваше да се укинат случаите на СЈО меѓу кои беа случаите и за Камчев за кој Тони Менкиноски го брани пред судовите.

Значи ова се вика КАША ПОПАРА каде не се знае каде почнува партија, приватен ангажман, криминал, судство, правен систем, се е сврзано во ВМРО ДПМНЕ, таа е партија на големиот организиран криминал и не се ни срамат од тоа!!!

loading...

AnimeHeaven animeheaven black clover: Watch Boku no Hero Academia 5th Season Episode 3 (https://animeheaven.pro/m/Y6aq/ep-3)

AnimeTV chiang anime tv: Watch Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen Episode Cam-Nosub