Автомобил на годината за 2022: новиот PEUGEOT 308 - финалист
Автомобил на годината за 2022: новиот PEUGEOT 308 - финалист
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста

КАКВА ЗЕЛКА – ВМРО ОВОЈ ГО СПРЕМА ЗА МИНИСТЕР НА ПОЛИЦИЈА: ДРАГИ КОВАЧКИ СЕ ИЗБРУКА, СПОРЕД НЕГО САШО ТАСЕВСКИ НЕ ТРЕБАЛО ДА ПУКА ВО СОБРАНИЕ НА 27-МИ АПРИЛ, ТРЕБАЛО ДА ОСТАВИ ПРАТЕНИЦИТЕ ДА БИДАТ УБИЕНИ

Даги Ковачки, несудениот технички министер за полиција од редовите на ВМРО ДПМНЕ се вклучи во емисијата стадион на радио Канал 77 каде во студио беше министерот Спасовски.

Драги Ковачки постави прашање, замислете која е ова будалаштина господе боже, дали требало Сашо Тасевски полицаецот кој што пукаше со пиштол на 27-ми април да биде казнет што внел пиштол во собрание и пукал со него?!?!

Замислете според оваа ЗЕЛКА ЗЕЛЕНА ЗЕЛЕНОСАНА полицаец на службена должност требало да остави пратениците да бидат убиени од ордата на 27-ми април?!?!

И овој човек ВМРО го спрема за иден министер за полиција?!?! О господе боже мила мајчице, тешко нас ако небањатите се вратат на власт, тешко на народот и на земјата…

loading...

Space Battleship Yamato Episode Full

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

AnimeFreak: Toji no Miko: Kizamishi Issen no Tomoshibi anime episode 2 online free at https://animefreak.ws anime freak attack on titan

Animepahe: Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen Prologue - Sakura to Futatsu no Kuma (Dub) anime episode Full online free at https://animepahe.cc kissanime

Sites google: https://sites.google.com/view/aniwatch-official/home

Seekingalpha: https://seekingalpha.com/user/54447807/comments