Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
(ВИДЕО) Ковачевски: Ги унапредуваме работничките права, секој има право на одмор и неделата да ја помине со семејството
(ВИДЕО) Ковачевски: Ги унапредуваме работничките права, секој има право на одмор и неделата да ја помине со семејството

КАНДИДАТИ СО ЕУ ПАСОШ ПОТРЕБНИ ЗА РАБОТА ВО ГЕРМАНИЈА!

🇲🇰 ПОЗИЦИЈА:

– Чистачи (Housekeeping Department) Reinigung von Hotelzimmern inkl. Badezimmer, Öffentlichen Bereichen

🇲🇰 ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

– Познавање на Англиски јазик А1-А2 ниво
– Познавање на 🇩🇪германски јазик ќе се смета како плус
– 🇪🇺 ЕУ пасош

🇲🇰 ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОМАЦИИ:

– Работен ангажман од Понеделник до Недела
– ПЛАТА * за 30 работни саати недело –1.200 евра бруто
* за 40 работни саати неделно – 1.600 евра бруто
* за работа во Недела – доплата од 30 % на дневницата
– се обезбедуваат 1 до 2 слободни денови неделно
– Времетрање на смена од 08:00 до 14:00/16:00
– Обезбедено сместување – 250 ЕВРА месечно во двокреветни соби
– работен договор до 1 години од денот на потпишувањето на договорот

🇪🇺Пријавете се веднаш!🇪🇺
За повеќе информации ве молам контактирајте не на [email protected]

loading...

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

aniwatcher Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

aniwatch app Black Clover (Dub)

AniWatch Record of Ragnarok Episode 12

animes online Black Clover (Dub)

watch anime free How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom