Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ

ЌЕ ШТУКНАТ ОД РАДОСТ, КО КРАВА ДВЕ ТЕЛИЊА ДА ИМ ОТЕЛИЛА – НЕ И Е ЛЕСНО И НА ОВАА ДРЖАВА: ДВАЈЦА НАВОДНИ НОВИНАРИ И ЕДНА НАВОДНА ПРОФЕСОРКА ПО ПРАВО ЌЕ ИЗЛЕЗАТ ОД КОЖА ОД РАДОСТ ШТО СУДОТ ВО СТРАЗБУР ЌЕ ГИ ПОНИШТЕЛ СЛУЧАИТЕ НА СЈО И МАФИЈАТА И РЕЖИМОТ ЌЕ СЕ СПАСЕЛЕ!

Двајца така наречени новинари на една куртон телевизија во разговор со една така наречена професорка по право, цел саат ќе излезат од кожа од радост што судот во Стразбур ќе ги поништел случаит ена СЈО и мафијата и режимот ќе се спаселе.

Па се ситат синоќа во емисија, па се радуваат, па делат совети како најдобро е државата да се согласела со таа одлука па дури и да им дала пари како оштета на криминалците, бре бре бре гниди платенички мафијашки куронски режимски…

Ееееј земјо македонска и тебе не ти е лесно, што све те гази и какви се олоши и багра лута по оваа света земја мајко мила мајчице…

loading...

Website https://animedao.nl: Watch Yatogame-chan Kansatsu Nikki 2 animedao Episode 12 sites like animedao

Website https://animekisa.in: Watch Shake-chan animekisa Episode Full animekisatv

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Website https://4anime.biz: Watch Azumanga Web Daioh 4anime Episode Full 4anime a silent voice

Cruzroja: http://www.cruzroja.es/creforumvolint_en/user/editDone/161185.page

Appsplit: http://appsplit.com/users/kissanimemx