Интервју со Рафајловски: Одлуката на РКЕ за цената на струјата нема да предизвика голем удар врз потрошувачите и ќе ја задржи социјалната стабилност
Интервју со Рафајловски: Одлуката на РКЕ за цената на струјата нема да предизвика голем удар врз потрошувачите и ќе ја задржи социјалната стабилност
АД ЕСМ ПОНУДИ ЦЕНА ОД 48Е/МWh, ЦЕНИТЕ НА БЕРЗИТЕ ДОСТИГНУВААТ ДО 360Е/MWh
АД ЕСМ ПОНУДИ ЦЕНА ОД 48Е/МWh, ЦЕНИТЕ НА БЕРЗИТЕ ДОСТИГНУВААТ ДО 360Е/MWh
(АУДИО) Нефи Усеини пцуе новинарка која го прашува за „спорни“ тендери, ЗНМ го осуди испадот
(АУДИО) Нефи Усеини пцуе новинарка која го прашува за „спорни“ тендери, ЗНМ го осуди испадот
Заменик министер Алиу: Мирното решавање на конфликтите е предуслов за развој на здрава средина
Заменик министер Алиу: Мирното решавање на конфликтите е предуслов за развој на здрава средина
ПРИ СУДАР НА ВОЗ СО КАМИОН ВО МИСУРИ, САД, ЗАГИНАА ТРОЈЦА А РАНЕТИ СЕ 50 ПАТНИЦИ
ПРИ СУДАР НА ВОЗ СО КАМИОН ВО МИСУРИ, САД, ЗАГИНАА ТРОЈЦА А РАНЕТИ СЕ 50 ПАТНИЦИ
(ВИДЕО) Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и деканот на Факултетот за безбедност, Никола Дујовски на кампот за обука во Лазарополе
(ВИДЕО) Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и деканот на Факултетот за безбедност, Никола Дујовски на кампот за обука во Лазарополе
Почна обележувањето со ладна пластика на пешачките премини на сообраќајниците во Автокоманда
Почна обележувањето со ладна пластика на пешачките премини на сообраќајниците во Автокоманда
Претседателот на Собранието Талат Џафери, оствари средба со европратениците, членови на Мешовитиот парламентарен комитет – Република Северна Македонија и ЕУ
Претседателот на Собранието Талат Џафери, оствари средба со европратениците, членови на Мешовитиот парламентарен комитет – Република Северна Македонија и ЕУ

КОЛКУ ТРЕБА ДА СИ ЗЛОБЕН И СЕБИЧЕН, ДА СИ АЛБАНЕЦ АМА ОД ГНЕВ ШТО НЕ СИ СТАНАЛ ДИРЕКТОР ДА ПОМАГАШ ДА СЕ ВРАТИ РЕЖИМ КОЈ АЛБАНЦИТЕ ГИ СМЕТА ЗА ДИВО ПЛЕМЕ

Каков его манијак треба да бидеш, каков злобен себичен психопат треба да бидеш за да си Албанец но само затоа што не си станал директор да помагаш да се врати на власт фашистичка мафијашка банда која од Албанците сака да прави сапун?

Која Албанците ги смета за диво племе кое треба или да се избрка од земјава или да се потчини, јавне, замолчи, затоа што Македоња е на Македонците и гоцевата раса?!

Се обидувам да го разберам Бени Шаќири, но се чини сепак дека славата, пеењето пред илјадници луѓе му ја пореметило свеста на човекот, он си помислил дека тие десетици иљади луѓе на митинзите на СДСМ дошле да го видат Бени а не затоа што сакаат да го слушнат Заев и да покажат припадност кон едно политичко движење кое сруши режим со пенкало и малце и крв…

Никогаш не сум можел да ги разберам слобните себичните и неодговорните, кој можеше да помисли дека еден Бени ќе покаже вакво гнасно лице кое не сме умееле да го видиме годините наназад кога го сакавме и почитувавме…

Не се само Албанците кои ќе патат од власта на ВМРО ако се врати пак на власт овакво Груевистичко. Ќе патат и сите другари на Бени, сите членови на СДСМ, сиот нормален народ, сите ќе патиме, ВМРО е како цунами, надојдена мутна вода која упропастува се пред себе. Зошто? Само затоа што газето не ти седнало во фотељата која си ја намерачил. Каква ситна бедна душа…

loading...

rút tiền go88 bị từ chối Tải Go88 - Sảnh game đánh bài đổi tiền thật uy tín go88 lite

tải game sunwin apk kinh nghiệm đánh tài xỉu sunwin sunwin android