(ВИДЕО) ЕФТОВ: ВТОРИОТ КРУГ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ СЕ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ТОА ДАЛИ МАФИЈАТА ЌЕ СЕ ВРАТИ ПАК НА ВЛАСТ И ПРАВДАТА ЌЕ БИДЕ ЗАКОПАНА ЗА ВЕК И ВЕКОВ!
(ВИДЕО) ЕФТОВ: ВТОРИОТ КРУГ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ СЕ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ТОА ДАЛИ МАФИЈАТА ЌЕ СЕ ВРАТИ ПАК НА ВЛАСТ И ПРАВДАТА ЌЕ БИДЕ ЗАКОПАНА ЗА ВЕК И ВЕКОВ!
(ВИДЕО) ОВА ЛИ Е ИДНИНАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ВО ЕДНА ЗГРАДА ВО ХОНГ КОНГ ЖИВЕАТ 50 000 ЛУЃЕ!
(ВИДЕО) ОВА ЛИ Е ИДНИНАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ВО ЕДНА ЗГРАДА ВО ХОНГ КОНГ ЖИВЕАТ 50 000 ЛУЃЕ!
Кондовски: Одлична атмосфера и позитивна енергија на денешната акција за чистење на ски стазата Копанки на која се приклучив на повик на граѓанската иницијатива “Поинаку”
Кондовски: Одлична атмосфера и позитивна енергија на денешната акција за чистење на ски стазата Копанки на која се приклучив на повик на граѓанската иницијатива “Поинаку”
Димитров: Постои обврска и Бугарија да не се меша во внатрешните македонски работи
Димитров: Постои обврска и Бугарија да не се меша во внатрешните македонски работи
Кондовски: Ќе ги зголемуваме капацитетите за искористување на европските фондови
Кондовски: Ќе ги зголемуваме капацитетите за искористување на европските фондови
Заев со директива: Ако јас кревам телефон, сите ќе кревате и ќе ги решавате проблемите на секој граѓанин
Заев со директива: Ако јас кревам телефон, сите ќе кревате и ќе ги решавате проблемите на секој граѓанин
Пендаровски за ТВ21: Немам добиено информација за политички притисок врз македонските историчари во комисијата
Пендаровски за ТВ21: Немам добиено информација за политички притисок врз македонските историчари во комисијата
МНР: Според првичните информации, не е најдена никаква трага за евентуална злоупотреба на дипломатска пратка
МНР: Според првичните информации, не е најдена никаква трага за евентуална злоупотреба на дипломатска пратка

Е ОВА СЕ ВИКА ПРОМАШЕНА ИНВЕСТИЦИЈА: ДРЖАВАТА ПРАТИЛА СО НАРОДНИ ПАРИ ВМРОВЕЦ НА МАГИСТЕРСКИ СТУДИИ НА УГЛЕДНИОТ ЏОН ХОПКИНС, НА ТЕМА РЕШАВАЊЕ КОНФЛИКТИ, НИШТО НЕ РАЗБРАЛ СИ СЕ ВРАТИЛ ДОМА НЕБАЊАТ!

ВМРОВЕЦ отишол на магистерски на угледниот американски универзитет Џон Хопкинс и таму му предавале угледни светски дипломати и политички аналитичари на тема разрешување конфликти. Студирањето му го платила државата. Таму слушнал дека еден лидер требало да биде алтруист и да мисли на народот и он тоа го разбрал во смисол дека Заев не треба да се договара со Бугарија затоа што тоа било лошо за народот?!?!?!

Брееј вмровска зелка зелена необерена. Алтруист е токму Заев кој наместо да мисли на својот политички рејтинг се жртвува токму за доброто на народот и прави тешки компромиси баш за доброто на народот и земјата за да покрај во НАТО влеземе и во ЕУ мори зелко една вмровска тебе не 3 години на Џон Хопкинс да те пратат на студирање и постдипломски 20 години на Харвард во Бостон пак ќе се вратиш од таму небањат вмровец од Драчево, толку има во лејката на еден просечен вмровец.

loading...

Watch ARP Backstage Pass: Celebrate Good Time - Short Stories Episode Full

Watch Major 2nd (TV) Episode 25

Website https://wcostream.cc: Watch Taiso Samurai wcostream Episode 11 wcostream

Master of Epic: The Animation Age Episode 12

Hashatit: https://www.hashatit.com/833642

Animeflixnl wixsite: https://animeflixnl.wixsite.com/my-site