(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава

Е ОВА СЕ ВИКА ПРОМАШЕНА ИНВЕСТИЦИЈА: ДРЖАВАТА ПРАТИЛА СО НАРОДНИ ПАРИ ВМРОВЕЦ НА МАГИСТЕРСКИ СТУДИИ НА УГЛЕДНИОТ ЏОН ХОПКИНС, НА ТЕМА РЕШАВАЊЕ КОНФЛИКТИ, НИШТО НЕ РАЗБРАЛ СИ СЕ ВРАТИЛ ДОМА НЕБАЊАТ!

ВМРОВЕЦ отишол на магистерски на угледниот американски универзитет Џон Хопкинс и таму му предавале угледни светски дипломати и политички аналитичари на тема разрешување конфликти. Студирањето му го платила државата. Таму слушнал дека еден лидер требало да биде алтруист и да мисли на народот и он тоа го разбрал во смисол дека Заев не треба да се договара со Бугарија затоа што тоа било лошо за народот?!?!?!

Брееј вмровска зелка зелена необерена. Алтруист е токму Заев кој наместо да мисли на својот политички рејтинг се жртвува токму за доброто на народот и прави тешки компромиси баш за доброто на народот и земјата за да покрај во НАТО влеземе и во ЕУ мори зелко една вмровска тебе не 3 години на Џон Хопкинс да те пратат на студирање и постдипломски 20 години на Харвард во Бостон пак ќе се вратиш од таму небањат вмровец од Драчево, толку има во лејката на еден просечен вмровец.

loading...

ANIMEFLIX animeflix anime: Watch Fire Force Season 2 Episode 18 (https://animeflix.nl/m/LeDm/ep-18)

AnimeDao animedao kissanime: Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1