МВР: Авганистанските разбојници кои извршиле физички напад и кражба се илегални мигранти кои влегле во земјава од Грција и никако не се поврзани со граѓаните за кои државата обезбеди хуманитарна помош
МВР: Авганистанските разбојници кои извршиле физички напад и кражба се илегални мигранти кои влегле во земјава од Грција и никако не се поврзани со граѓаните за кои државата обезбеди хуманитарна помош
AЈДЕЕЕ, ТОНИ ШАНАЦ НЕМА НИТУ ДА СЕ ПЛАСИРА ВО ВТОР КРУГ А НЕ ПА ДА ПОБЕДИ?!?!
AЈДЕЕЕ, ТОНИ ШАНАЦ НЕМА НИТУ ДА СЕ ПЛАСИРА ВО ВТОР КРУГ А НЕ ПА ДА ПОБЕДИ?!?!
ВЛАДИКАТА ПЕТАР: ВАКЦИНИРАЈТЕ СЕ СИТЕ ИНАКУ ЌЕ ОДИТЕ ВО ПЕКОЛОТ ЗАТОА ШТО СТЕ УБИЈЦИ, ГО НОСИТЕ ВИРУСОТ И ЗАРАЗУВАТЕ СТАРИ И БОЛНИ ЛИЦА КОИ УМИРААТ!!!
ВЛАДИКАТА ПЕТАР: ВАКЦИНИРАЈТЕ СЕ СИТЕ ИНАКУ ЌЕ ОДИТЕ ВО ПЕКОЛОТ ЗАТОА ШТО СТЕ УБИЈЦИ, ГО НОСИТЕ ВИРУСОТ И ЗАРАЗУВАТЕ СТАРИ И БОЛНИ ЛИЦА КОИ УМИРААТ!!!
ПАДНАА МАСКИТЕ - Арсовска, кадарот на Никола Груевски избрана од него, само за да го понесе поразот во Скопје, веќе не ни глуми дека е независна
ПАДНАА МАСКИТЕ - Арсовска, кадарот на Никола Груевски избрана од него, само за да го понесе поразот во Скопје, веќе не ни глуми дека е независна
БРАВО СДСМ ОВА Е ВИСТИНСКА ЛЕВИЧАРСКА ПАРТИЈА - Каматата веќе не смее да биде повисока од долгот, усвоени измените на Законот за облигациони односи
БРАВО СДСМ ОВА Е ВИСТИНСКА ЛЕВИЧАРСКА ПАРТИЈА - Каматата веќе не смее да биде повисока од долгот, усвоени измените на Законот за облигациони односи
(ВИДЕО) ДУШИЦА МРЃА МУ ГИ ИЗВАДИ ЏИГЕРИТЕ НА СЕЛА: ЌЕ ПРОТЕСТИРАТЕ ЛИ ЗАЕДНО СО МИЦКОВСКИ ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ НА ОСУДЕНИТЕ ЗА 27-МИ АПРИЛ?!?!
(ВИДЕО) ДУШИЦА МРЃА МУ ГИ ИЗВАДИ ЏИГЕРИТЕ НА СЕЛА: ЌЕ ПРОТЕСТИРАТЕ ЛИ ЗАЕДНО СО МИЦКОВСКИ ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ НА ОСУДЕНИТЕ ЗА 27-МИ АПРИЛ?!?!
ОПШТИНА ГРАДСКО ЌЕ ГИ МЕНУВА СТАРИТЕ СИЈАЛИЦИ СО ЕКОЛОШКИ ЛЕД СВЕТЛА
ОПШТИНА ГРАДСКО ЌЕ ГИ МЕНУВА СТАРИТЕ СИЈАЛИЦИ СО ЕКОЛОШКИ ЛЕД СВЕТЛА
ЖИТЕЛИТЕ НА БУТЕЛ 2 ДОБИЈА НОВ ПАРК
ЖИТЕЛИТЕ НА БУТЕЛ 2 ДОБИЈА НОВ ПАРК

КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА АД СКОПЈЕ: Можност за вработување во Секторот за информатичка технологија

Можност за вработување во Секторот за информатичка технологија, кое ќе ви обезбеди професионален и личен развој, ви овозможува Комерцијална банка АД Скопје доколку ја испратите вашата on-line апликација на следниот линк: https://www.kb.com.mk/Default.aspx?sel=1710&lang=1&uc=39…
Комерцијална банка ги поттикнува да аплицираат сите заинтересирани кои поседуваат знаења од:
– C#, .NET, CSS, Javascript, jQuery, T-SQL,
– Android или iOS,
– администрирање бази на податоци (SQL или ORACLE),
– администрирање оперативни системи (Windows, Linux, VMWARE, SAN, инфраструктура за backup),
– администрирање активна комуникациска опрема (CISCO, Check Point и слично), е-маил системи (EXCHANGE, Symantec), IP телефонија (CISCO, Avaya) или
– сервисирање банкомати и компјутерска опрема (компјутери, принтери, скенери)

Сите апликации ќе станат дел од базата на потенцијални кандидати за вработување и во моментот кога ќе се појави потреба од ново вработување, Комерцијална банка ќе ги контактира кандидатите кои пројавиле интерес.

loading...

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeheaven.pro: Watch The Quintessential Quintuplets 2 animeheaven Episode 12 watch anime free

KanColle: Kantai Collection (Dub) Episode 12

Watch anime online for free at GoGoAnime gogoanime site

Cults3d: https://cults3d.com/en/users/animefreakws

Slideserve: https://www.slideserve.com/animefreakws