(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА ГИ ОТВОРА СВОИТЕ ЕКСПОЗИТУРИ И ФИЛИЈАЛИ И ЗА ВИКЕНДИ

Го прилагодуваме нашето работно време според потребите на клиентите.

Во дел од експозитурите воведуваме работа во сабота од 9 до 12 часот. Во сабота ќе бидат отворени Централата на Банката и експозитурите Бисер, Автокоманда, Цветан Димов и Сити Мол.
Во сабота од 9 до 12 часот ќе бидат отворени и филијалите на Банката во земјава и тоа во: Битола, Велес, Гостивар, Кавадарци, Кочани, Куманово, Охрид, Прилеп, Струмица, Тетово и Штип.

Од понеделник, 19.10. со работа започнува експозитура Облешево која ќе работи од 8 до 16 часот од понеделник до петок.

Во Скопје, од понеделник, 19.10. започнуваат со работа 4 експозитури кои беа привремено затворени: Ѓорче Петров 2, Кјуби, Расадник и Ново Лисиче. Работното време на овие експозитури е од понеделник до петок, од 08:00 до 16:00 часот. Ажурираното работно време на сите експозитури и филијали можете да го видите на следниот линк: https://www.kb.com.mk/Default.aspx?sel=1410&lang=1&uc=40…

Ваша, Комерцијална банка.

loading...

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

Ozanari Dungeon: Kaze no Tou (https://kissanime.mx/m/M0zM) Episode 3

Watch Children Who Chase Lost Voices Episode Full

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Issuu: https://issuu.com/animefreakws

Glose: https://glose.com/u/gogoanimebe