ШИЛЕГОВ: ГРАД СКОПЈЕ СЕКОГАШ ЌЕ БИДЕ ПАРТНЕР НА СКСЗМ ВО ПОДОБРУВАЊЕТО НА ЛОКАЛНИОТ ЕКОНОМСКИ РАЗВОЈ
ШИЛЕГОВ: ГРАД СКОПЈЕ СЕКОГАШ ЌЕ БИДЕ ПАРТНЕР НА СКСЗМ ВО ПОДОБРУВАЊЕТО НА ЛОКАЛНИОТ ЕКОНОМСКИ РАЗВОЈ
ФОТО: Падна првиот снег во Маврово, Ниже Поле, Крушево
ФОТО: Падна првиот снег во Маврово, Ниже Поле, Крушево
Кондовски: Пчеларството е погодено од климатските промени, затоа ќе обезбедиме поголема поддршка
Кондовски: Пчеларството е погодено од климатските промени, затоа ќе обезбедиме поголема поддршка
ШИЛЕГОВ НА СОСТАНОК СО ЗДРУЖЕНИЕТО „ДО БЕБЕ ПО ПАТ НА ИФВ“: СУБВЕНЦИИ ЗА ИН-ВИТРО ОПЛОДУВАЊЕ
ШИЛЕГОВ НА СОСТАНОК СО ЗДРУЖЕНИЕТО „ДО БЕБЕ ПО ПАТ НА ИФВ“: СУБВЕНЦИИ ЗА ИН-ВИТРО ОПЛОДУВАЊЕ
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: СО РЕКОНСТРУКЦИЈА НА УНИВЕРЗАЛНА ВЛЕГУВАМЕ ВО НОВА ЕРА НА МАКЕДОНСКАТА КУЛТУРНА СЦЕНА
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: СО РЕКОНСТРУКЦИЈА НА УНИВЕРЗАЛНА ВЛЕГУВАМЕ ВО НОВА ЕРА НА МАКЕДОНСКАТА КУЛТУРНА СЦЕНА
ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА МОЌТА НА АЛИ АХМЕТИ, ЦЕЛО КИЧЕВО НА НОЗЕ
ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА МОЌТА НА АЛИ АХМЕТИ, ЦЕЛО КИЧЕВО НА НОЗЕ
Премиерот Заев се сретна со црногорскиот вицепремиер Абазовиќ: Споделуваме искуства за привлекување странски инвестиции, нашата иднина е развиена економија
Премиерот Заев се сретна со црногорскиот вицепремиер Абазовиќ: Споделуваме искуства за привлекување странски инвестиции, нашата иднина е развиена економија
КОЛКУ ТРЕБА ДА СИ ЗЛОБЕН И СЕБИЧЕН, ДА СИ АЛБАНЕЦ АМА ОД ГНЕВ ШТО НЕ СИ СТАНАЛ ДИРЕКТОР ДА ПОМАГАШ ДА СЕ ВРАТИ РЕЖИМ КОЈ АЛБАНЦИТЕ ГИ СМЕТА ЗА ДИВО ПЛЕМЕ
КОЛКУ ТРЕБА ДА СИ ЗЛОБЕН И СЕБИЧЕН, ДА СИ АЛБАНЕЦ АМА ОД ГНЕВ ШТО НЕ СИ СТАНАЛ ДИРЕКТОР ДА ПОМАГАШ ДА СЕ ВРАТИ РЕЖИМ КОЈ АЛБАНЦИТЕ ГИ СМЕТА ЗА ДИВО ПЛЕМЕ

Комерцијална банка и во овие вонредни услови успеа на 500 средношколци од СЕПУГС „Васил Антевски-Дрен“ од Скопје да им пренесе практични вештини и знаење

Знаејќи ја користа од постојаното вложување во образовниот процес како темел за благосостојбата на општеството и на поединците, Комерцијална банка и во овие вонредни услови успеа на 500 средношколци од СЕПУГС „Васил Антевски-Дрен“ од Скопје да им пренесе практични вештини и знаење на теми кои се исклучително важни за нивното идно вработување, но и за градење здрави деловни и финансиски навики.

Почитувајќи ги сите здравствени протоколи, нашите вработени он-лајн им одржаа предавања на ученици од прва година од насоките Економски/Правен техничар и Економија, со што го дадоа својот придонес и за одбележување на Деновите на финансиска писменост во земјава.

Предавањата беа одржани во рамките на Програмата на училиштето за феријална практика, која е задолжителен дел во наставниот курикулум од дуалното стручно образование и дава можност учениците да градат ставови и да размислуваат за својот личен и кариерен развој во вистински работни услови.

loading...

Magical Princess Minky Momo: La Ronde in my Dream (https://animeflix.nl/m/EDOM) Episode Full

TwistMoe Watch english anime Online in HD for FREE

Animepahe: Lupin III: Tenshi no Tactics - Yume no Kakera wa Koroshi no Kaori anime episode Full online free at https://animepahe.cc stream anime online

GoGoAnime: Xian Feng Jian Yu Lu anime episode 70 online free at https://gogoanime.be re zero gogoanime

Cplusplus: https://www.cplusplus.com/user/animeflixnl/

My desktopnexus: https://my.desktopnexus.com/animefreakws