Интервју со Рафајловски: Одлуката на РКЕ за цената на струјата нема да предизвика голем удар врз потрошувачите и ќе ја задржи социјалната стабилност
Интервју со Рафајловски: Одлуката на РКЕ за цената на струјата нема да предизвика голем удар врз потрошувачите и ќе ја задржи социјалната стабилност
АД ЕСМ ПОНУДИ ЦЕНА ОД 48Е/МWh, ЦЕНИТЕ НА БЕРЗИТЕ ДОСТИГНУВААТ ДО 360Е/MWh
АД ЕСМ ПОНУДИ ЦЕНА ОД 48Е/МWh, ЦЕНИТЕ НА БЕРЗИТЕ ДОСТИГНУВААТ ДО 360Е/MWh
(АУДИО) Нефи Усеини пцуе новинарка која го прашува за „спорни“ тендери, ЗНМ го осуди испадот
(АУДИО) Нефи Усеини пцуе новинарка која го прашува за „спорни“ тендери, ЗНМ го осуди испадот
Заменик министер Алиу: Мирното решавање на конфликтите е предуслов за развој на здрава средина
Заменик министер Алиу: Мирното решавање на конфликтите е предуслов за развој на здрава средина
ПРИ СУДАР НА ВОЗ СО КАМИОН ВО МИСУРИ, САД, ЗАГИНАА ТРОЈЦА А РАНЕТИ СЕ 50 ПАТНИЦИ
ПРИ СУДАР НА ВОЗ СО КАМИОН ВО МИСУРИ, САД, ЗАГИНАА ТРОЈЦА А РАНЕТИ СЕ 50 ПАТНИЦИ
(ВИДЕО) Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и деканот на Факултетот за безбедност, Никола Дујовски на кампот за обука во Лазарополе
(ВИДЕО) Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и деканот на Факултетот за безбедност, Никола Дујовски на кампот за обука во Лазарополе
Почна обележувањето со ладна пластика на пешачките премини на сообраќајниците во Автокоманда
Почна обележувањето со ладна пластика на пешачките премини на сообраќајниците во Автокоманда
Претседателот на Собранието Талат Џафери, оствари средба со европратениците, членови на Мешовитиот парламентарен комитет – Република Северна Македонија и ЕУ
Претседателот на Собранието Талат Џафери, оствари средба со европратениците, членови на Мешовитиот парламентарен комитет – Република Северна Македонија и ЕУ

Комерцијална банка повторно ви овозможува отплата до 120 месеци на атрактивниот потрошувачки кредит, кој ги има најповолните услови на пазарот

Бидете подготвени за нови уживања и задоволства! Комерцијална банка повторно ви овозможува отплата до 120 месеци на атрактивниот потрошувачки кредит, кој ги има најповолните услови на пазарот. Искористете го промотивниот период до 15.07.2022 година и аплицирајте за ненаменскиот потрошувачки кредит на Комерцијална банка со:

• Убедливо најниски каматни стапки на пазарот, 4,5% фиксна за првите три години и 5,5% променлива за останатиот период на отплата
• Максимален износ до 30.000 евра
• Вклучено осигурување при неможност за отплата или животно осигурување преку компаниите на групацијата Триглав
• Најдолг рок на отплата до 120 месеци во промотивниот период

Потрошувачкиот кредит на Комерцијална банка ќе ги задоволи вашите желби и потреби како што вам најмногу ви одговара и, што е најважно, ќе ви овозможи помало месечно оптоварување на семејниот буџет.
Повеќе информации за условите, калкулаторот за рата и потребните документи за аплицирање за потрошувачкиот кредит ви се достапни на следниот линк https://www.kb.mk/potrosuvacki-30000-eur-kl.nspx.

loading...

đăng nhập go88 trên web

sunwin investment SUNWIN - Nhà Cái Game Bài Uy Tín Nhất Thị Trường 2022 hướng dẫn nạp tiền sunwin