(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

КОМИЧНА ОДБРАНА НА ГОРДАНА ЈАНКУЛОВСКА ВО ЗАВРШНИТЕ ЗБОРОВИ ЗА ТАРГЕТ ТВРДИНА: УНИШТЕНАТА ОПРЕМА ЗА ПРИСЛУШКУВАЊЕ БИЛА БЕЗВРЕДНА И НЕУПОТРЕБЛИВА?!

Ако бил безвреден системот НАЈС за прислушкување во МВР, како што вели Јанкуловска денеска во својот завршен збор во процесот ТАРГЕТ ТВРДИНА, тогаш се поставува прашање зошто бил уништен само неколку дена откако почнале да се емитуваат бомбите од седиштето на СДСМ, почетокот на 2015-та година?!?!

Ако бил безвреден системот, зошто морало да се меле два пати на отпад за железо, зошто не се предал како кабаст отпад, зошто морало да плаќаат детално дупло мелење на преса, што сакале да скријат?!?!

Ако бил неупотреблив системот, како тоа имаме толку многу снимки, и биле слушани над 20 000 луѓе?! А тој систем бил единствен со години во МВР?!?!

Смешни се овие аргументи на обвинетата Јанкуловска која е веќе еднаш осудена за ТЕНК, ова е втор судски процес против неа, следат уште неколку…

loading...

AnimeDao: Space Neko Theater anime episode Full online free at https://animedao.nl a silent voice animedao

Website https://animeflix.nl: Watch Little Pollon animeflix Episode 2 animeflix danganronpa

Plastic Little (Dub) Episode Full

AnimeKisa: Omoi no Kakera anime episode Full online free at https://animekisa.in animes online

Gogoanimelol blogspot: https://gogoanimelol.blogspot.com/

Giveffect: https://www.giveffect.com/users/1022848-kissanime