Уставот ќе се менува после првата меѓувладина конференција- дотогаш францускиот предлог нема да оди во Собрание!?
Уставот ќе се менува после првата меѓувладина конференција- дотогаш францускиот предлог нема да оди во Собрание!?
МВР УАПСИ ТРОЈЦА РЕКЕТАРИ И ЛИХВАРИ, ИЗНУДИЛЕ БЛИЗУ 1 МИЛИОН ЕВРА
МВР УАПСИ ТРОЈЦА РЕКЕТАРИ И ЛИХВАРИ, ИЗНУДИЛЕ БЛИЗУ 1 МИЛИОН ЕВРА
Османи: МНР ќе ѝ предложи на Владата да го прифати предлогот на ЕУ
Османи: МНР ќе ѝ предложи на Владата да го прифати предлогот на ЕУ
Презентиран документот „Проценка на закани од организиран и сериозен криминал - СОКТА 2021“
Презентиран документот „Проценка на закани од организиран и сериозен криминал - СОКТА 2021“
Превентивни активности на СВР Скопје: Средба со претставници на угостителски објекти
Превентивни активности на СВР Скопје: Средба со претставници на угостителски објекти
МЗШВ: Потсетување за оризопроизводителите – уште шест дена трае рокот за аплицирање за поддршка при набавка на комбајн или сушара за ориз
МЗШВ: Потсетување за оризопроизводителите – уште шест дена трае рокот за аплицирање за поддршка при набавка на комбајн или сушара за ориз
Со ова темпо на инвестирање во фотонапонски централи за една година ќе имаме моќност колку ХЕЦ „Козјак“, вели Бислимоски
Со ова темпо на инвестирање во фотонапонски централи за една година ќе имаме моќност колку ХЕЦ „Козјак“, вели Бислимоски
Спасовски од Софија: Оваа посета ќе биде добра порака на соработка, пријателство и партнерство
Спасовски од Софија: Оваа посета ќе биде добра порака на соработка, пријателство и партнерство

Комплексот „Космос” се наоѓа на мирна локација, опкружен со зеленило, веднаш до кејот на реката Вардар, а само на 3️⃣ километри од центарот на Скопје

✔️ Градинка, маркети, базен, спа центар, модерен rooftop бар се само дел од поволностите кои ги нуди комплексот
📍„Космос” е повеќе од идеален дом. „Космос” е се она што ви треба за убав живот, создавање убави спомени и хумано домување 🌿🌱🌳🍃
🔝 НАЈДОБРИ ЦЕНИ ВО ГРАДОТ
За повеќе информации:
📳 078322011

loading...

go88 là gì ric go88 play go88 fun

https://sunwin.fan/