АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e

Кондовски: Граѓаните заслужуваат прецизни информации, проекти, идеи!

Граѓаните заслужуваат прецизни информации, проекти, идеи!
Заслужуваат да слушнат што им нудите, но и преку издржани информации и готови проекти да им покажете дека тоа ќе го реализирате!

Јас прв пат излегувам на избори да ја барам довербата на граѓаните. Но, настапив токму така како што очекувам мене да ме третира некој политичар!
И јас сум битолчанец, граѓанин. Затоа, настапив со конкретни проекти, со конкретни рокови и буџети.

Затоа сметам дека ги подигнавме стандардите и во иднина битолчани нема да очекуваат ништо помалку од тоа!

ОВИЕ ИЗБОРИ И ВО ИДНИНА ЌЕ ДИКТИРААТ КАКО ПОЛИТИЧАРИТЕ КОМУНИЦИРААТ СО ГРАЃАНИТЕ ВО БИТОЛА!

loading...

Website https://animedao.nl: Watch Tenchi in Tokyo (Dub) animedao Episode 26 animedao my hero academia

AnimeKisa: Utano☆Princesama Legend Star anime episode 13 online free at https://animekisa.in dubbed anime

WCOStream: Big Fish & Begonia anime episode Full online free at https://wcostream.cc anime stream

Flowers of Evil Episode 13

Website https://animeflix.nl: Watch Nekopara (Dub) animeflix Episode 12 dubbed anime