Највисокото раководство на СДСМ вечерва ќе го разгледува францускиот предлог, Богоев пред седницата на раководството на СДСМ: Сега е клучно ВМРО-ДПМНЕ да се вразуми и да се обединиме како држава
Највисокото раководство на СДСМ вечерва ќе го разгледува францускиот предлог, Богоев пред седницата на раководството на СДСМ: Сега е клучно ВМРО-ДПМНЕ да се вразуми и да се обединиме како држава
Ковачевски: Нашите забелешки дека историските прашања и протоколот не може да бидат дел од преговарачката рамка се содржани во новиот предлог
Ковачевски: Нашите забелешки дека историските прашања и протоколот не може да бидат дел од преговарачката рамка се содржани во новиот предлог
(ВИДЕО) ЕФТОВ: НЕ СМЕЕМЕ ДА ИЗБРЗАМЕ И ДА ГО ОДБИЕМЕ ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ, ТОА ЌЕ БИДЕ КАРДИНАЛНА ИСТОРИСКА ГРЕШКА
(ВИДЕО) ЕФТОВ: НЕ СМЕЕМЕ ДА ИЗБРЗАМЕ И ДА ГО ОДБИЕМЕ ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ, ТОА ЌЕ БИДЕ КАРДИНАЛНА ИСТОРИСКА ГРЕШКА
(ВИДЕО) Денеска општина Кавадарци им ги доделени решенијата на 16 невработени лица се ангажирани за извршување на општо корисна работа
(ВИДЕО) Денеска општина Кавадарци им ги доделени решенијата на 16 невработени лица се ангажирани за извршување на општо корисна работа
Денеска во својот кабинет градоначалникот Митко Јанчев оствари средба со претседателот на Занаетчиската комора на Македонија, Агрон Фазлији
Денеска во својот кабинет градоначалникот Митко Јанчев оствари средба со претседателот на Занаетчиската комора на Македонија, Агрон Фазлији
Модифицираниот француски предлог од утре на увид пред јавноста
Модифицираниот француски предлог од утре на увид пред јавноста
Ковачевски: Имаме план и стратегија која очигледно дава резултати
Ковачевски: Имаме план и стратегија која очигледно дава резултати
БРАВО: Бесплатен паркинг на затворените паркиралишта на ЈП „Градски паркинг“ Скопје при дарување крв
БРАВО: Бесплатен паркинг на затворените паркиралишта на ЈП „Градски паркинг“ Скопје при дарување крв

КОНЕЧНО ДРАМАТА ЗАВРШИ, ГОЛЕМИОТ БРОД КОЈ ГО БЛОКИРАШЕ СУЕЦКИОТ КАНАЛ ЕДНА НЕДЕЛА КОНЕЧНО Е ОДГЛАВЕН И СЕ ОЧЕКУВА ДЕНЕСКА ДА ИСПЛОВИ ОД КАНАЛОТ

Шефот одговорен за Суецкиот Канал, адмирал Раби денеска изјави за медиумите дека бродот е свртен за 300 стапки од брегот и се очекува со плимата која ќе се случи денеска бродот да се крене од дното на каналот и да почне да плови и да го отвори пак Суецкиот канал по една недела блокада која предизвика над 300 бродови да чекаат да поминат низ каналот.

Ако останеше бродот уште една недела ќе имаше опасност за кревање на цените на берзите за нафта и хартија затоа што низ каналот поминува нафтата од Саудиска Арабија и суровината за хартија и тоалетна хартија од Бразил како и многу други суровини и производи кои се прават на југот од земјината топка и потоа се носат кон Европа, Турција и Русија.

loading...

tài xỉu online go88 kinh nghiệm chơi go88 Link vào Go88 club APK cho Android, iOS

diễn đàn sunwin sunwin download sunwin nổ hũ apk cho android