МЗШВ: Отворено писмо на министерот Љупчо Николовски до претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски, нивните пратеници и коалицијата
МЗШВ: Отворено писмо на министерот Љупчо Николовски до претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски, нивните пратеници и коалицијата
ДУИ: Рекордно покачување на платите од 15% за наставниците
ДУИ: Рекордно покачување на платите од 15% за наставниците
Кој води психолошка војна против братска Србија?
Кој води психолошка војна против братска Србија?
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Брнабиќ се сретна со Ковачевски, заедно ќе присуствуваат на економскиот форум во Александар Палас
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Брнабиќ се сретна со Ковачевски, заедно ќе присуствуваат на економскиот форум во Александар Палас
Ковачевски: За економски успех потребни се реформи во образованието
Ковачевски: За економски успех потребни се реформи во образованието
Победниците на „Евровизија“ тргнуваат на турнеја низ Европа за да собираат пари за војската и добротворните организации во Украина
Победниците на „Евровизија“ тргнуваат на турнеја низ Европа за да собираат пари за војската и добротворните организации во Украина
УНИВЕРЗИТЕТ АУЕ ФОН: Факултетот за правни и политички науки во рамките на својата годишна програма, организираше дебата за студентите на тема „Право на абортус“
УНИВЕРЗИТЕТ АУЕ ФОН: Факултетот за правни и политички науки во рамките на својата годишна програма, организираше дебата за студентите на тема „Право на абортус“
Делегација од Општина Куманово на покана на активистите од невладиниот сектор кои што работат на Ромските прашања на Балканот е во посета на Европскиот парламент во Брисел на настанот "The Most Roma Friendly Mayor"
Делегација од Општина Куманово на покана на активистите од невладиниот сектор кои што работат на Ромските прашања на Балканот е во посета на Европскиот парламент во Брисел на настанот "The Most Roma Friendly Mayor"

Костадинов: Целосно стојам на располагање на партијата

Градоначалникот на Валандово, Перо Костадинов е едно од имињата кое се споменуваат како потенцијален потпретседател на СДСМ во новиот тим на новиот лидер Димитар Ковачевски.

Костадинов на прашањето на „Фокус“ дали би прифатил таква партиска функција, не сакаше многу да коментира, само кусо одоговори дека и стои на располагање на партијата.

-Тоа ќе го одлучат Претседателот и органите и телата на СДСМ. Целосно стојам на располагање во идните процеси на мојата партија, вели Костадинов за „Фокус“.

Во однос на останатите партиски раководни функции., партискиот лидер Димитар Ковачевски пред четири дена за „Фокус“ потврди дека ќе го предложи Миле Зечевиќ за генерален секретар на СДСМ.

loading...

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

online anime Gintama

english dubbed anime AniWatch Tokyo Revengers

Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 9

AniWatch Fairy Tail (Dub) Episode 171

tải go88