(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките

Костадинов кон Димче Апасиев: Срам за секој еден кој те гласал, да не дојдеш да си браниш предлог кој ти си го поднел

Недела, ден за релаксирање, а јас сосема случајно се релаксирам со разоткривање на лицемерието на Димче Апасиев.
Човекот лаже суши, исто како и неговиот партнер, коалиционен се разбира Христијан Мицкоски.

Имено наместо да доаѓа на работа за што всушност е платен од граѓаните, Димче седи и пишува статуси од дома.

Димче толку се опуштил во народните пари, што не дојде дури ни да си го одбрани неговиот предлог за предлог декларацијата за осуда на бугарските национал-шовинистички претензии.
Другар Димче, граѓаните не избрале да ги застапуваме, не избрале да носиме закони кои ќе бидат во функција на подобрување на нивните животи.

За жал ти ги лажеш, не што ги лажеш, ги сушиш дури.

Срам за секој еден кој те гласал, да не дојдеш да си браниш предлог кој ти си го поднел.

Еден е Апасиев на социјални мрежи, сосема друг во Парламент.
Брука!

ФБ статус на Костадин Костадинов

loading...

AnimeFLV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

KissAnime: Knight Hunters anime episode 25 online free at https://kissanime.mx boku no hero academia kissanime

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

Gamevn: http://gamevn.com/members/animefreakws.1765907/

Animeflixnl xtgem: http://animeflixnl.xtgem.com/index