НА МАНУ МУ ТРЕБА ИТЕН РЕМОНТ, СМРДЕАТА ОД НЕБАЊАТИТЕ ТАМУ НЕ СЕ ТРПИ!
НА МАНУ МУ ТРЕБА ИТЕН РЕМОНТ, СМРДЕАТА ОД НЕБАЊАТИТЕ ТАМУ НЕ СЕ ТРПИ!
ПРОБАА СО ГЛОБАЛ, ПРОБАА СО ПУЧ, ПРОБАА СО ПОТКУП, ПРОБАА ДА ГО УБИЈАТ ВО СОБРАНИЕ НА 27-МИ, ПРОБАА СО РЕКЕТ, СЕГА СО МИЈАЛКОВ, НО ЗАЕВ Е НЕУНИШТИВ!!!
ПРОБАА СО ГЛОБАЛ, ПРОБАА СО ПУЧ, ПРОБАА СО ПОТКУП, ПРОБАА ДА ГО УБИЈАТ ВО СОБРАНИЕ НА 27-МИ, ПРОБАА СО РЕКЕТ, СЕГА СО МИЈАЛКОВ, НО ЗАЕВ Е НЕУНИШТИВ!!!
АЈДЕ НЕКА Е СО СРЕЌА: Денеска почнува попишувањето на иселениците, дипломатите, затворениците и бездомниците
АЈДЕ НЕКА Е СО СРЕЌА: Денеска почнува попишувањето на иселениците, дипломатите, затворениците и бездомниците
ОВИЕ УШТЕ НЕ ДОШЛЕ НА ВЛАСТ А ПОЧНАА ДА АЗДИСУВААТ - Пратеник од Алијанса на Албанците направил скандал на Блаце: мавтал со дипломатски пасош за преку ред да влезе во Македонија
ОВИЕ УШТЕ НЕ ДОШЛЕ НА ВЛАСТ А ПОЧНАА ДА АЗДИСУВААТ - Пратеник од Алијанса на Албанците направил скандал на Блаце: мавтал со дипломатски пасош за преку ред да влезе во Македонија
ЃУБРЕ ВМРОВСКО ПРОСТАЧКО, КАКО ОВОЈ СТАСАЛ ДО ШЕФ НА МАНУ: Шефицата на катедрата за македонски јазик демантира дека катедрата ке се укине-председателот на МАНУ манипулирал
ЃУБРЕ ВМРОВСКО ПРОСТАЧКО, КАКО ОВОЈ СТАСАЛ ДО ШЕФ НА МАНУ: Шефицата на катедрата за македонски јазик демантира дека катедрата ке се укине-председателот на МАНУ манипулирал
СДСМ: Нашите ставови се различни од тие на Љубчо Георгиевски
СДСМ: Нашите ставови се различни од тие на Љубчо Георгиевски
Ковачев: Пред да го распнете на крст, слушнете ја мудроста на Љубчо Георгиевски
Ковачев: Пред да го распнете на крст, слушнете ја мудроста на Љубчо Георгиевски
ЕВЕ ЗОШТО ЗАЕВ ЌЕ БИДЕ ПРЕМИЕР УШТЕ 10 ГОДИНИ - ОВА МИЦКОВСКИ НЕМА МЕНТАЛЕН КАПАЦИТЕТ ДА ГО РАЗБЕРЕ: Заев: Ако некој граѓанин има право да зборува на својот мајчин јазик, не губат другите граѓани, добива Северна Македонија
ЕВЕ ЗОШТО ЗАЕВ ЌЕ БИДЕ ПРЕМИЕР УШТЕ 10 ГОДИНИ - ОВА МИЦКОВСКИ НЕМА МЕНТАЛЕН КАПАЦИТЕТ ДА ГО РАЗБЕРЕ: Заев: Ако некој граѓанин има право да зборува на својот мајчин јазик, не губат другите граѓани, добива Северна Македонија

КОСТАДИНОВ: Пратениците од ВМРО ДПМНЕ и Албанска Алијанса се нечесни кон граѓаните и неколегијални и нечовечни кон колегите болни од Корона!

Читам партиите Алијанса, Алтернатива и ВМРО-ДПМНЕ се закануваат дека нема да правеле кворум за работа на Парламентот.
Многу нечесен пристап кон нивното работно место, но уште полошо ова е нечесно кон граѓаните.

На маката на позитивен од Ковид19 колега пратеник, да се заканувате дека нема да доаѓате на работа е исто така и неколегијално.
Многу ме интересира дали истите партии вмро дпмне и алијанса, кои патем настапуваат како неформална коалиција, се согласија за раскинување на преспанскиот договор?

Дали вмро дпмне и алијанса сметаат дека Северна Македонија не треба да биде членка на НАТО алијансата?
Таквата држи недавај политика на неформално коалиционите партнери,уште долго ќе ги држи во опозициските столчиња!

loading...

Black Clover (Dub) Episode 142 at GoGoAnime overlord gogoanime

By the Grace of the Gods Episode 12 at AnimeFreak animefreak dragon ball