Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

Костадинов за СДСМ: Идејата за која сонував од моментот кога влегов во партијата, вчера се реализираше

Секој член на СДСМ денеска е горд на својата партија.

Идејата за која сонував од моментот кога влегов во партијата, вчера се реализираше.
Секој член да ја има честа да придонесе во одлуката на партијата, лично со гласање.
Овој процес ја воздигнува СДСМ како најдемократска, најтранспарентна, партија шампион во спроведување на силен внатрепартиски систем и реформи.
Комплименти за раководството, за луѓето кои го спроведоа процесот.
Ова е една од многуте причини зошто СДСМ победува, зошто и сега на следните локални избори е фаворит и апсолутен победник.

ФБ статус на Костадин Костадинов

loading...

Scissor Seven (https://animeheaven.pro/m/4obb) Episode 10

Website https://animedao.nl: Watch Attack on Titan: Chronicle (Dub) animedao Episode Full anime websites

Website https://wcostream.cc: Watch Saban's Adventures of the Little Mermaid (Dub) wcostream Episode 26 we bare bears wcostream

ANIMEFLIX: Major S6 anime episode 25 online free at https://animeflix.nl your name animeflix

Artmight: https://artmight.com/user/profile/181940

Sitelike: https://www.sitelike.org/similar/animefreak.ws/