ОПШТИНА ЦЕНТАР ОБЈАВИ ЈАВЕН ПОВИК ЗА ДОДЕЛУВАЊЕ СУБВЕНЦИИ ЗА ПРОЕКТОТ ЦЕНТАР СЕ ГРИЖИ ЗА ВОЗРАСНИТЕ
ОПШТИНА ЦЕНТАР ОБЈАВИ ЈАВЕН ПОВИК ЗА ДОДЕЛУВАЊЕ СУБВЕНЦИИ ЗА ПРОЕКТОТ ЦЕНТАР СЕ ГРИЖИ ЗА ВОЗРАСНИТЕ
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - ГЕРМАНИЈА ЈА ОДОБРИ КОВИД ВАКЦИНАТА НА „АСТРАЗЕНЕКА“ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - ГЕРМАНИЈА ЈА ОДОБРИ КОВИД ВАКЦИНАТА НА „АСТРАЗЕНЕКА“ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ
За отстранување на дивоградбите покрај Охридското Езеро, Владата обезбеди 97.000 евра
За отстранување на дивоградбите покрај Охридското Езеро, Владата обезбеди 97.000 евра
Премиерот Заев и министерката Шахпаска на средба со Сојузот на здруженија на пензионери: Пензионерите се важен сегмент во нашето општество, се грижиме за усогласување на пензиите и подобрување на социјалните услуги
Премиерот Заев и министерката Шахпаска на средба со Сојузот на здруженија на пензионери: Пензионерите се важен сегмент во нашето општество, се грижиме за усогласување на пензиите и подобрување на социјалните услуги
Николовски: Имавме 17.000 проекти – по конгресот ќе видиме колку градоначалниците реализирале и така ќе ги селектираме за уште еден мандат
Николовски: Имавме 17.000 проекти – по конгресот ќе видиме колку градоначалниците реализирале и така ќе ги селектираме за уште еден мандат
ПАЃА ЕДНО ОД ПОСЛЕДНИТЕ ВМРОВСКИ УПОРИШТА, ОСТАНА УШТЕ АГЕНЦИЈА ЗА МЕДИУМИ: Уставниот суд пред „големо проветрување“, заминуваат тројцата претседатели во последните осум години
ПАЃА ЕДНО ОД ПОСЛЕДНИТЕ ВМРОВСКИ УПОРИШТА, ОСТАНА УШТЕ АГЕНЦИЈА ЗА МЕДИУМИ: Уставниот суд пред „големо проветрување“, заминуваат тројцата претседатели во последните осум години
ЧОВЕКОТ Е НАЈГОЛЕМО РАЗОЧАРУВАЊЕ, ЕДНАШ ЦЕНЕТ ЕКСПЕРТ А СЕГА - ИЗЕДЕ МЕ ТУЏА СРАМОТА - Калајџиев против самиот себе: На 27 април имаше и немаше тероризам?!?!
ЧОВЕКОТ Е НАЈГОЛЕМО РАЗОЧАРУВАЊЕ, ЕДНАШ ЦЕНЕТ ЕКСПЕРТ А СЕГА - ИЗЕДЕ МЕ ТУЏА СРАМОТА - Калајџиев против самиот себе: На 27 април имаше и немаше тероризам?!?!
ПРИЛЕП - ЈОВАНОСКИ: Во пресрет на утрешната слава на жителите на населбата Варош, „Голем Петок“, го асфалтиравме патот до манастирот „Св.Архангел Михаил“, во должина од 240 метра
ПРИЛЕП - ЈОВАНОСКИ: Во пресрет на утрешната слава на жителите на населбата Варош, „Голем Петок“, го асфалтиравме патот до манастирот „Св.Архангел Михаил“, во должина од 240 метра

КОУЗОН КОРПОРАЦИЈА – ЛЕТНА СТУДЕНТСКА РАБОТА ВО АМЕРИКА И ГЕРМАНИЈА ⏰ ВРЕМЕ Е ДА СЕ ПРИЈАВИТЕ И АПЛИЦИРАТЕ ЗА НАЈДОБРИТЕ РАБОТНИ ПРОГРАМИ ЗА СТУДЕНТИ НАШАТА КАНЦЕЛРИЈА ВО СКОПЈЕ ЌЕ БИДЕ ОТВОРЕНА ЗА ВАС НА 3-4 ФЕВРУАРИ 2021

Почитувани Студенти

ℹ️ СЛОБОДНО И БЕЗ НАЈАВИ – Ве каниме да дојдете во нашата канцеларија на Бул.Св. Климент Охридски 58 ,и тоа во среда и четврток на 3 и 4-ти Февруари од 11 до 15 часот .
За студентите од Источна Македонија, отворена ќе биде канцеларијата во Штип , која се наоѓа на Ул. Ванчо Прќе бб ( во центарот на Штип – тел за контакт 07845 44 23 )
ℹ️ За овие лични средби ( како и предходно ) од наша страна ќе бидат испочитувани сите здравствени протоколи.

ℹ️ ЕДНОСТАВНО И БРЗО – ЗА ДА АПЛИЦИРАТЕ – треба да пополните апликација и да ни донесете потврда за редовен студент . ( ова важи за двете програми за Америка и Германија )
За оние кои не се од Скопје или времено се во друг град од Македонија, останува можноста за ОНЛИНЕ комуникација со нас ( доволно е да се испрати само е-маил со барање за разговор или добивање на информација [email protected] )

🇲🇰 АМЕРИКА ВЕ ЧЕКА ВО ЛЕТО 2021.
🇺🇸 AMERICA IS WAITING FOR YOU IN SUMMER 2021.
🇩🇪 DEUTSCHLAND WARTET IM SOMMER 2021 AUF SIE.
📩 За повеќе информации , слободно контактирајте не на [email protected] или за Скопје 078 45 44 26 и Штип на 078 45 44 23 .

Со почит
КОУЗОН студентски сервис Македонија

loading...

KissAnime kissanime gogoanime: Kuroko's Basketball 2 Episode 25

AnimeFreak amine freak tv: Re:ZERO -Starting Life in Another World- Episode 25